armas jumal, aita

Nagu ma siin parooli all juba sadu kordi inisenud olen, siis hommikune südamepaha SUCKS! Ma isegi ei mäleta, millal see hakkas, juba ikka igavik tagasi vist, aga see kuram on salakaval ka! Vahepeal tundus, et need hirmsad päevad on möödas, kus ma rahulikult kööki jalutan, kassidele konservi panen ja siis neile selga ribastan. Aga ei. Ainult kolm päeva nautisin seda, et süda oli ainult HÄSTI NATUKE paha.

Ma poleks iial uskunud, et ma olen õnnelik, kui mu süda vaid natukene paha on…Oeh, seda elukest. Igatahes öökisin ma täna jälle, justkui teiste toimetuste kõrvalt, kööki kraanikaussi. Samal ajal üritasin teed keeta.

Lihtsalt NII SUUR KOPP ON EES:( Millal see üle läheb? Ma nagu lugesin, et see kestab kolmanda kuuni ja mul ju sekundipealt on see täitunud, kaua veel siis?

EDIT: Sõitsin siis taksoga tööle, kui äkki tunnen, et kattun üleni külma higiga, neelatan aina, autos oleva lõhnakuuse lehk oli väljakannatamatu ja pisarad tulid silma. Kerisin autoakna lahti ja palvetasin, et ma kontorini jõuaksin. Umbes 4 sekundit hiljem mõistsin, et see on asjatu lootus. Palusin juhil seisma jääda ja ta tegi seda Paldiski maanteel, niimoodi, et ma jäin kahe sõiduraja vahelisele saarele seisma ja õige pea ka oksendama.

Taksojuht oli vana, armas, hallipäine ja vene rahvusest mees, kes terve aja mu selga patsutas kui ma oksendasin ja ütles: “oi oi, sul vist vjeega paha olla, da?”.

Oli küll. Da.

Advertisements

11 thoughts on “armas jumal, aita

 1. Karin 2. apr. 2013, 6:28 e.l. Reply

  eh, ma just tahtsin küsida kas nüüd kolme kuu pealt on südapaha üle läinud, et pliis anna lootust :(

 2. Mallukas 2. apr. 2013, 6:37 e.l. Reply

  Ma tahaks, et keegi mulle lootust annaks, et see üldse elus kunagi üle läheb.

 3. ähh 2. apr. 2013, 10:22 e.l. Reply

  Sünnitad ära, siis on paha südamega ühel pool. See-eest lekid igast august ja magad ööpäevas paar x pool tundi ja jalgadel on veenilaiendid ja keha on endiselt nagu vaalal ja siis tuletad magusa helgusega meelde aegu, mil su ainus häda oli paha süda.

  • Mallukas 2. apr. 2013, 10:33 e.l. Reply

   oh, milline rõõmus positiivsusnoot mu päevakeses.

 4. ähh 2. apr. 2013, 10:25 e.l. Reply

  a ja siis jääd uuesti beebiootele, siis on olemas kõik eelpoolloetletu JA paha süda.
  leevenduseks loe perekooli, seal on toredaid lugusid rasedustoksikoosist, “teistele on veel palju hullem” teeb meele kahjurõõmsalt kergemaks. sa saad tööl käia, järelikult pole seis üldse hull :)

 5. mi 3. apr. 2013, 11:00 e.l. Reply

  tegelikult võib siiski juhtuda, et halbolla läheb üle ja kogu ülejäänud rasedusaja on supermõnus enesetunne. ühtlasi olgu öeldud, et võib pääseda täiesti veenilaienditeta, keha võib peale sünnitust mõne nädalaga endisesse vormi minna ja mõni laps magab nagu nott. seegi pole veel kõik: järgmise rasedusega võid täiesti vabalt iiveldusest pääseda. selline väike lootusekiireke, lihtsalt tasakaalu ja õigsuse mõttes.

  • Mallukas 3. apr. 2013, 12:43 p.l. Reply

   see kommentaar meeldib mulle palju rohkem :)

 6. Kats 3. apr. 2013, 7:04 p.l. Reply

  Teine rasedus saab olema palju hullem ( no mul oli kuni l6puni oksepahakoll olla) ja teine sünnitus läheb nii kiiresti,et jõua kartma hakatagi. Peale teist sünnitust oled taas mehe jaoks olemas ca 2 nädala pärast (ise ka ei usu,aga nii oli :-) ) ja teine laps hakkas magama pikki öid ca 2 kuuselt. Siit järeldus: see lapseke vaja ilmale kanda (kannatada) ja ruttu teine päts ahju panna. :-).

 7. sipsikvigane 4. apr. 2013, 8:19 p.l. Reply

  kui on paha olla, siis see on ju tütar.
  miks peaks peale rasedust paks olema? sai teeb paksuks, mitte lapsed. 2x proovitud.

  • Mallukas 4. apr. 2013, 8:23 p.l. Reply

   aga sai on nii võrratult hea :(

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: