“a kes sellist nus*ida tahaks?”

aeN36Qb_460s_v1Istusin mina bussipeatuses ja ootasin rahumeeli ühistransporti. Paviljonist (issand, mis imelik sõna) väljas seisid kaks tüüpi. Ma tõesti ei oska nende vanust pakkuda, ehk nii 17-20, midagi sinnakanti. Ja äkki sain ma aru, et nad kommenteerivad minu üüratut kõhtu :D

“Issand, vaata selle vatsa! Kuhu see nüüd omast arust veereb, ei mõista kodus istuda ka sellisena,” vaatasid nad mind ja arutasid, kui kohutav, et selliseid pakse linna peale lahti lastakse.

Ma ei osanud midagi kosta. Ma muidu ei ole vist eriti selline tüüp, kes suudaks vait olla, aga ma tõepoolest ei osanud mitte midagi kosta. Hüsteeriliselt neile karjuda: “Ma olen rase!!” ja siis nuttes minema joosta tundus natukene liiga dramaatiline. Seega ma lihtsalt istusin seal edasi ja rõõmustasin, kui mu buss lõpuks tuli.

Natuke vähem rõõmustasin ma siis, kui ma mõistsin, et need samad kaks tüüpi kah samasse bussi tulevad. Loomulikult istusid nad minu taha ja kommentaarid võisid jätkuda:

“Kes üldse sellist nus*ida tahaks?” küsis üks itsitades teise käest. Ma nii väga tahtsin öelda, et ilmselgelt KEEGI tahtis, kui ma rase olen, idioodid, aga ma ei hakanud. Sest ma endiselt olin hämmingus, et keegi lihtsalt NARRIB MIND!

Mind pole elusees mitte kunagi narritud ja ma tõesti ei uskunud, et ma pean sellise kohtlemise osaliseks 23-aastaselt saama. Aga näed, pidin.

Ühesõnaga läksin ma lõpuks lihtsalt bussist maha. Mitte küll sellepärast, et peatuses lohutamatult ulguma hakata, vaid sellepärast, et ema tahtis minuga Nõmme turule minna ja see tundus natukene ilusam plaan, kui veel 15 minutit kuulata kui paks ja tülgastav ma olen.

Kibestunult mainin ka seda, et need tüübid olid ise vinnilised ja üks neist oli paks. Ehk siis jumal juba oli neid nende õeluse eest karistanud.

Halleluuja.

 

Advertisements

Tagged: , , , ,

8 thoughts on ““a kes sellist nus*ida tahaks?”

 1. Blondinka 3. juuli 2013, 8:18 p.l. Reply

  Sellises vanuses idootide pärast ei tasu väga problada, pole need ju elu veel näinudki ;D

  Aga hea elu sul olnud, kui sind siiani kunagi narritud pole, peaks ütlema. :)

 2. Olga 3. juuli 2013, 9:09 p.l. Reply

  Võin kihla vedada, et nad ise veel neitsid või täiesti olematu kogemusepagasiga :D

 3. müü 4. juuli 2013, 5:50 e.l. Reply

  Seda ma küll ei osanud oodata. Mu jääkaru kommentaar on selle kõrval ju kukepea, kuigi tol hetkel see kõlas nagu ülim solvang :-D Ma loodan, et need tüübid on järgmises elus naised, right back at ‘em ;-)

 4. Noormees 4. juuli 2013, 8:24 e.l. Reply

  Ilmselt samasuguse avaliku kommenteerimise pärast saigi üks poiss lasnamel kärbikuga lasu pähe…

 5. Rents 4. juuli 2013, 7:13 p.l. Reply

  Minu jaoks täiesti uskumatu, et sa mainimata jätsid, et sinu kõht kaob pärast sünnitust ära, aga tema on pekk edasi.

  • Mallukas 4. juuli 2013, 7:43 p.l. Reply

   ma olin lihtsalt shokis :(( ma ise mõtlesin ka HILJEM selle comebacki peale :D

 6. Andra 5. juuli 2013, 5:44 e.l. Reply

  Ma oleks oma mitte-küll-nii-võimsa judotüdruku käega nende pead omavahel kokku löönud ja nii muuseas maininud, et ma olen neli ja pool kuud rase, a mis sinu vabandus on?
  Uskumatu, maailmas on ikka igasuguseid jobusid. Enam ei tehta foodbaby’l ja rasedakõhul vahet?! Eriti kui su jalad on samasugused kondid all nagu mul. :D
  Speechless.

 7. Sigrid Roosimägi 12. juuli 2013, 5:44 e.l. Reply

  No need olid veel pubekad pm.. aga ma saan trollis iga päev vanamuttidelt selliseid vihaseid pilke, et mida kuradit sa ronid siia paksmagu, sinusugused peaksid jala käima, mitte minu kottidelt ruumi trollis ära võtma. Samasuguste pikkade pilkudega vahivad ka noored plikad aga ma ei pööra sellele juba ammu tähelepanu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: