Kuidas suhtesse vürtsi tuua?

Anonüümne lugeja tundis muret minu ja Kardo jahtuva suhte üle ja andis mulle suurepärase lingi: http://www.hoochymail.com, kus saad endast ja oma mehest vorpida nii seksika loo, et tuleb hoida ennast kümne küünega kontorilaua taga kinni, et mitte toolilt maha libiseda.

Leht küsib sinu ja peika nimesid, tunnuseid ja selliseid asju nagu lemmiktoit jne. Ma muidugi ei taibanud, et ma võiks need inglise keeles panna, aga noh, mis seal ikka. Ühesõnaga täidad selle ära, paned enda ja peika meili ja siis ta saadab teile mõlemale hirmseksika loo.

Peab tunnistama, et ei ole mina kirjalikult seksikas inimene. Ma ei ole kunagi isegi sextinud! Nii et kui lehekülg küsis mu seksikaimat riideeset, siis pidin vastama ausalt, et mu poole kõhuni trussikud. Sest mul POLE MUID TRUSSIKUID!

Näitan teile siis klipikesi oma seksikast loost:

Putting some rock on the stereo, Mariann began dealing with the more mundane issues, like checking the mail, feeding the cat, getting dinner started. Mariann was in the mood for sai ja seemned, but figured tonight she’d go with Kardo’s favorite, KANA. 

 I guess I could greet Kardo wearing my kõhuni trussikud, she thought. Or maybe something that really shows off my legs. But finally Mariann decided that would just give away the hot surprise she had planned for later. 

Again, Mariann had to smile inside – if Kardo thinks he’s had a hard day, just wait ‘til he sees what kind of “hard” night it’s going to be. 

Advertisements

Tagged: , ,

4 thoughts on “Kuidas suhtesse vürtsi tuua?

  1. Andra 7. aug. 2013, 10:48 e.l. Reply

    HAHAHAHA! KULD!

  2. müü 7. aug. 2013, 10:59 e.l. Reply

    HAHAHAHAHAHAAHAAA! :’-D

  3. […] asjana pean ütlema, et ma pole absoluutselt originaalne, vaid sain tiivustust Malluka siivutust blogipostitusest. Selles kirjutab ta lähemalt, kuidas sattus veebilehele, mis teeb teie mõlemi jaoks superseksika […]

  4. daki 7. aug. 2013, 11:12 e.l. Reply

    I hardly LOL but when I do…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: