Kuidas suhtesse vürtsi tuua?

Anonüümne lugeja tundis muret minu ja Kardo jahtuva suhte üle ja andis mulle suurepärase lingi: http://www.hoochymail.com, kus saad endast ja oma mehest vorpida nii seksika loo, et tuleb hoida ennast kümne küünega kontorilaua taga kinni, et mitte toolilt maha libiseda.

Leht küsib sinu ja peika nimesid, tunnuseid ja selliseid asju nagu lemmiktoit jne. Ma muidugi ei taibanud, et ma võiks need inglise keeles panna, aga noh, mis seal ikka. Ühesõnaga täidad selle ära, paned enda ja peika meili ja siis ta saadab teile mõlemale hirmseksika loo.

Peab tunnistama, et ei ole mina kirjalikult seksikas inimene. Ma ei ole kunagi isegi sextinud! Nii et kui lehekülg küsis mu seksikaimat riideeset, siis pidin vastama ausalt, et mu poole kõhuni trussikud. Sest mul POLE MUID TRUSSIKUID!

Näitan teile siis klipikesi oma seksikast loost:

Putting some rock on the stereo, Mariann began dealing with the more mundane issues, like checking the mail, feeding the cat, getting dinner started. Mariann was in the mood for sai ja seemned, but figured tonight she’d go with Kardo’s favorite, KANA. 

 I guess I could greet Kardo wearing my kõhuni trussikud, she thought. Or maybe something that really shows off my legs. But finally Mariann decided that would just give away the hot surprise she had planned for later. 

Again, Mariann had to smile inside – if Kardo thinks he’s had a hard day, just wait ’til he sees what kind of “hard” night it’s going to be. 

Advertisements

Tagged: , ,

4 thoughts on “Kuidas suhtesse vürtsi tuua?

  1. Andra 7. aug. 2013, 10:48 e.l. Reply

    HAHAHAHA! KULD!

  2. müü 7. aug. 2013, 10:59 e.l. Reply

    HAHAHAHAHAHAAHAAA! :’-D

  3. […] asjana pean ütlema, et ma pole absoluutselt originaalne, vaid sain tiivustust Malluka siivutust blogipostitusest. Selles kirjutab ta lähemalt, kuidas sattus veebilehele, mis teeb teie mõlemi jaoks superseksika […]

  4. daki 7. aug. 2013, 11:12 e.l. Reply

    I hardly LOL but when I do…

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: