jälle jussist ja “mul on su lapsest kahju!”

aQq8R3q_460s_v1

Kui keegi on rohkem seadusega kursis kui mina, siis kas võiks öelda, et mu eelmine postitus jussi kohta oli alatu laim? St. ma ju meelega ei pannud sinna tema täisnime, seega peaks ju OK olema? Igatahes helistas ta eile Kardole.

Kuna tavaliselt härra Juss oma kõnedele ei vasta (noh, äkki keegi tahab jälle raha vms), siis tundus mulle päris põnev, et mida ta siis nüüd tahta võib. Kardo muidugi ei viitsinud temaga üldse rääkida, mina aga küll. Võtsin siis vastu.

“Sa kuradi lits, t*ra sa blogid minu privaatsetest asjadest?!”

– “Oi, aga ma ei teadnudki, et sa lugeda oskad,” vastasin ma ilmsüütult. Ausalt ei teadnud. Kunagi ta alakas lapse ema ütes, et ta loeks mu blogi, aga sissekanded on nii pikad, et ta ei viitsi neid lugeda. Liiga palju pingutamist.

“Võta need asjad sealt maha ja lõpeta minu perekonnast kirjutamine!” läks herrati Juss juba rohkem närvi. “Need on ISIKLIKUD asjad!”.

– “Ei teadnudki, et ema tagant varastamine säärane isiklik asi on, tõesti kahju…”.

Siis ta jätkas igast litside ja hoorade nimetustega, kuni ma lõpuks toru ära panin.

Natukese aja pärast sain smsi:

“Sa lits kao oma korterisse”

Oeh, ma hakkasin lausa kõva häälega naerma :D Vähemalt mul ON korter, kuhu kaduda. Sellel pole kuskil eladagi :( Vastasingi ainult, et ta on nii naljakas.

“Ja sa sa nii loll. Tunnen kaasa su lapsele”.

Hakkab JÄLLE pihta. Kui see beebimammade skandaal oli, siis ka inimesed tihti kirjutasid, et neil on mu lapsest kahju. Tahaks neile kõikidele südamele panna, et ei ole vaja talle kaasa tunda. Igatahes hakkan ma talle rohkem pakkuma, kui pakk viinereid ja pudel pirnisiirupit, kohe kindlasti :))

Igatahes pidi ta täna siia tulema õiglust majja looma ja ühtlasi lubas asja “ametlikuks” ajada. Kui ma enam ei kirjuta, siis teadke, et olen lohistatud laimu eest Harku naistevanglasse.

 

34 thoughts on “jälle jussist ja “mul on su lapsest kahju!”

 1. Rents 23. aug. 2013, 7:57 e.l. Reply

  Pane pesapallikurikas ukse taha valmis, et ta sulle Värnikut ei teeks.

  • mallukas 23. aug. 2013, 8:07 e.l. Reply

   Kahjuks kurikat ei ole, seega pean vist leppima sissepekstud näoga :(

 2. Andra 23. aug. 2013, 7:58 e.l. Reply

  Panen siis igaks juhuks viimase laigi su arvatavasti viimsele postitusele…

 3. Leili 23. aug. 2013, 8:16 e.l. Reply

  kas just alatu laim,aga tekib küsimus ikka et mis nende postituste mõte samas on. sõbrustada sinuga just ei julgeks kui iga asja peale solvud ja oma sõpru vihahoos avalikult blogis maha hakkad tegama:D

  • Kati 23. aug. 2013, 8:37 e.l. Reply

   Ma küll ei leia, kuidas siit praegu välja tuleb et autor iga asja peale solvub ja oma sõpru maha teeb ..?

  • Eva 23. aug. 2013, 9:18 e.l. Reply

   Meie oleme sõbrad olnud juba aastaid ja mitte ühtegi blogiposti minust ei ole olnud :( Samas ma ei ole Mallu tuttavate tagant raha, ega muid väärisesemeid ka varastanud. Võta nüüd kinni.

   • Mallukas 23. aug. 2013, 10:22 e.l.

    Ma ükskord kirjutasin, et sa mulle roosa raamatu kinkisid, nii et ära tule siia valetama esimese asjana. Ja noh, tule proovi soolakal ära siis – roti korter tühjaks ja vaatame, kas ma siis ka blogin :D

  • Mallukas 23. aug. 2013, 10:18 e.l. Reply

   Kas tundub, et Juss on kuidagi mu sõber?

 4. H. 23. aug. 2013, 8:28 e.l. Reply

  Mul on hoopis tema lapsest kahju :(

 5. kartulimardikas 23. aug. 2013, 8:33 e.l. Reply

  Aga ta seda ei nõudnud, et sa ta 150- euro väärtuses riideid talle tagasi annaksid? :D Vaat teeb su enda ka veel sedasi vargaks. :D

  • Mallukas 23. aug. 2013, 10:20 e.l. Reply

   Need ma jätsin koju, ta ema lubas need talle edasi anda, kui ta täna tulema peaks. Et ei vedeleks igast paska maja peal või nii :D

 6. Käts 23. aug. 2013, 9:58 e.l. Reply

  Pärast eelmise Jussi jutu lugemist nägin öösel temast õudusunenägu.. Tundub, et täna jälle..
  Ma loodan, et sa võidad selle sõja igaljuhul :D

  • Mallukas 23. aug. 2013, 10:22 e.l. Reply

   sõdida mulle õnneks meeldib, ongi igav niisama rase olla :D

 7. Ethel 23. aug. 2013, 10:02 e.l. Reply

  Kui ma su eelmist postitust Jussist lugesin, siis esimese hooga ma küll ehmusin ja olin valmis postituse alla jätma noomivat kommentaari, et mismõttes nii konkreetselt tood välja, kellest jutt (ok perekonna nime polnud aga tuttavad ju ikka saavad aru kellest täpselt räägid) ja sellised detailid kirjutad lahti.

  Aga postituse lõpuks olin ma tüübi peale juba nii leilis, et ei kippunud teda enam kaitsma. Ta tõesti väärib seda, et ka viimased sõbrad tast lahti ütleks.Tema lapse ema oleks vast võinud välja jätta, et kui veel alaealine ja ehk otseselt ei varasta – hoopis püüab perekonda kokku lappida.

  Printsess sai oma sitalaviini kätte kui eksi pildi blogisse pani aga näe kohtusse teda siiski ei antud. :)

  Ja sinu loo puhul – alatu laim on vast siis kui kirjutatud tõsi ei oleks. Samas tõesta ära, et tema ikkagi varastas.

 8. Kärt 23. aug. 2013, 10:17 e.l. Reply

  Okei.. mina küll nägin täisnime selles postituses. Võimalik siis, et natuke pärast avaldamist kustutati perekonnanimi, kuid algselt oli see olemas.

  • Mallukas 23. aug. 2013, 10:21 e.l. Reply

   Jah, ma esimese hooga kirjutasin selle, aga mingi tunniga võtsin maha. Tema luges seda alles eile, seega ei olnud seal ammu enam täisnime.

 9. Rents 23. aug. 2013, 10:27 e.l. Reply

  Ma selle soolaleivaga seoses küsiks, et kas sul kallimaid ehteid ka on ja kus sa hoiad neid?

  • Mallukas 23. aug. 2013, 10:29 e.l. Reply

   Arvad, et mul tõesti on kallimaid ehteid? Naeruväärne..

 10. Liina 23. aug. 2013, 12:50 p.l. Reply

  Niisama laimamine meie õiguskorras enam karistatav pole. Tegemist on väärtushinnangute ja faktiväidetega. Faktiväiteid saab lasta kohtu kaudu ümber lükata, kui sina ei tõenda, et need vastavad tegelikkusele. Väärtushinnangut ei saa ümber lükata, kui kohus leiab, et see isik pole andnud alust selliseks hinnanguks, siis kohustatakse sind nt lõpetama isiku au teotamine. Mingeid delikaatseid isikuandmeid sa ka avaldanud pole. Mina küll ei muretseks :) Pealegi, kui ta nõuaks mingit kompensatsiooni, siis ta peaks seda põhjendama, nt et tema maine sai oluliselt kahjustatud või esinevad negatiivsed muutused tema suhtluses teiste isikutega. Aga noh…need esinesid juba varem :)

 11. Liis 23. aug. 2013, 1:27 p.l. Reply

  Mul ka su lapsest kahju, et tal nii awesome ja naljakas ema on ning et tulevikus peab ta seetõttu ekstrapalju pingutama, et su taset ületada :(((

  Ja kui ma juba kommenteerin, siis ehk, palun, saadaksid mu meilile ka oma parooli :)

  • Eva 23. aug. 2013, 3:24 p.l. Reply

   +1 sellele kommentaarile, tahaks ka paroolikest! :)

   ja way to go ja kutt sai mis vääris, täitsa huviga jälgiks nüüd kuidas see hispaania seebikas edasi kulgeb!

 12. Jessika 23. aug. 2013, 1:58 p.l. Reply

  Mina jällegi lugedes eelmist postitust arvasingi, et see Juss ka seda loeb :)) Üks naljakas lugu on see tõesti aga sina, võida see lahing ;))

 13. madiken 23. aug. 2013, 2:38 p.l. Reply

  Mina oma töös puutun küll aeg-ajalt kokku sarnaste kirjutistega ja iga kord on neid käsitletud kui laimu (piisab sellest tunnist ajast), mis keelatud. Ei tohi ju kirjutada Nimi Nimi on varas, kui see pole kohtu poolt tõestatud. See ongi laim ja nii on iga kord ka politsei asja võtnud. Lugesin küll Liina sissekannet ja võib-olla siis viimaste kuudega on ses osas midagi muutunud. Muidugi igal juhul vaevalt, et kutt hakkaks sellepärast kohtusse minema.

  Siiski jääb internet igaveseks, tihti ka siis kui midagi pärast muudad ja seega targem oleks pisut mõelda enne kui öelda ja Nimi Nimi teemal oma tuttavatele telehvuunis, mitte “trükimustas” kurta. Plus mingit taset võiks ka ju hoida huumori ja labasuse suhtes, see joon on peenike. Mõni su postitus on küll selgelt pigem huumor (emmed), aga see on jällegi labane ja intelligentne inimene viimasel viisil ei käitu, küll aga teevad nõnda teismelised oma blogides ja külamutid Võsapetsi saates.

 14. Liina 23. aug. 2013, 3:26 p.l. Reply

  Karistusseadustikust ei leia küll juba alates 2002. aastast, et laim oleks süüteona karistatav :) ei oska öelda, millele see politsei siis tugineb. Pigem tulevad alused võlaõigusest ja sellega Eesti Politsei ei tegele.

 15. NG 23. aug. 2013, 6:26 p.l. Reply

  Juss on täiesti tuvastatav ja ilmselt õppinud Nõmme Gümnaasiumis.

  • Mallukas 23. aug. 2013, 6:48 p.l. Reply

   ei oska pead anda, kas ta üldse kuskil õppinud on

 16. Pirts 24. aug. 2013, 12:55 e.l. Reply

  Uskumatu kaak :D Ootan järge! Ja jussikene kui sa kommentaare ka loed, siis võta teatavaks, et sa oled täielik jobu ja enda ema tagant varastamine on eriti rõve asi mida teha.

 17. Kristiina 24. aug. 2013, 3:12 p.l. Reply

  Tere !
  Ei taha kellegiga tüli norida AGA leian, et ei peaks pere musta pesu avalikult pesema ! Tean Kardot, tean ka mingil määral Jussi. Ja Mallukas Juss on sinu mehe vend ! Ta on perekonna liige ! Ma ei õigusta ühtegi ta tegu AGA kõige taga on põhjus. Alati ei ole kõik nii must-valge nagu paistab ! Kas keegi temaga rääkinud on ? Vb on tal tõsised jamad ? Vb ta ei suuda tunnistada mida ta teinud on ?

  • Mallukas 25. aug. 2013, 7:08 e.l. Reply

   Põhjus on olemas – inimene on nahhalne mölakas. Mina teda oma perekonna liikmeks ei loe raha eest ka. Kui sa ise sellise vennaga tegelema peaks, siis räägiks sa teist juttu. Keegi ei eeldagi, et maailm on must-valge, aga kui aastast aastasse teeb inimene ühte sama asja, siis ühel hetkel viskab inimestel kopa ette. Elu on selline.

 18. Kirke 24. aug. 2013, 10:50 p.l. Reply

  Tere, ei tea ega tunne sind, ega su tuttavaid, kuid niipalju kui mina seadustest tean siis: 1. kellegi milleski süüdlaseks tegemine on keelatud. Inimene on süütu senikaua kuni kohus ta süüdi mõistab. 2. ta võib rõhuda ‘oma hea nime ja väärikuse’ rikkumisele. Samas ei ole sul midagi karta, sest kui tema nn pätt on siiis kohus uuriks hoopis tema poolt täide viidud nn pättusi. Pealegi on advokaatide jms ameti esindajatel päris krõbe tunni/tükitöö hind mida ta arvatavasti maksta ei suudaks. Tasuta õigusabiga tegelevad inimesed ei viitsi tihtipeale selliste juhtumitega tegeledagi.

 19. Kristiina 25. aug. 2013, 1:12 p.l. Reply

  Ma saan aru, et ta on mölakas. Ma ei väidagi muud vaid ütlen, et parem on oma “pere” musta pesu mitte avalikult pesta. Mitte midagi muud :)

  • Mallukas 25. aug. 2013, 1:16 p.l. Reply

   kui sa nüüd natuke mu blogi jälgid, siis sa vist näed, et ma pesen kogu oma pesu üsna avalikut. olen selline avalik vend, mis seal ikka

 20. Kristiina 25. aug. 2013, 4:58 p.l. Reply

  Okk. Ise tead mis teed…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: