Malluka sõber maksab olla küll – KINGILOOS!

Et ikka tihti kuulen võhivõõraid kommenteerimas, et tea, mis saatanale see Mallukas enda hinge on müünud, et talle nõnda palju asju kingitakse, siis nüüd on nii, et the tables have turned! Hoopis keegi minu armsate lugejate seast saab sellise auhinna, et säärasest ei ütleks ka mina ära. Või ükski täie mõistuse juures olev inimene. Kingikotti üritasin panna võimalikult erinevaid asju, kuid paratamatus on, et kõige rohkem pakub see vast huvi tulevastele ja praegustele titemammadele. Ma muidugi ei ütle, et võitja ei võiks kogu titakraami laiali jagada ja ainult meelepärased asjad enda hoida – usun, et igaüks leiab siit üüratust kingikotist endale midagi mõnusat!

MIS PEITUB KINGIKOTI SEES?

 • 25 euro väärtuses kinkekaart Minuminu beebipoest! Selle summa eest saab sealt tellida endale(ok, tegelikult lapsele) armsad emakeeles bodysid. Näiteks nagu minu lemmik “Emme linnupoeg“. Ja kui juba selline on olemas, siis miks mitte ka “Issi väike päike” vahelduseks olla? Kui aga kodus imikut ei ole, siis leidub veebipoes ka asju sinu enda vanematele. Miks mitte rõõmustada enda ema või isa armsa ja personaliseeritud üllatusega? Ja loomulikult võib võitja teha lihtsalt mõnele rasedale/beebiga sõbrannale eriti cooli kingituse.

linnupoegMinul on muidugi mu linnupojapluusikene ammuilma olemas!

Neid bodysid on võimalik saada nii erinevates suurustes, seega ei pea kartma, et armas särgike vaid esimesed nädal aega selga mahub. Kodumaisele meisterdatud kraam on tore ja just see body on Sassu poe kõige tellitum kraam. Maksab ta 10.50, aga minu uhke loosi võitja saab selle endale puhta muidu! Veel saab võitja valida endale värvi ja loomulikult ka kirja/pildi bodyl. Kiri ei pea olema nimi, võib ka täitsa olla enda valitud sõna/lause.

Mõtlesin, et kuna mina hakkan kindlasti riidest mähkmeid kasutama, ehk tahab mõni teine tulevane ema ka proovida? Näiteks siit saab lugeda, mida täpselt vastsündinul vaja on. Muidugi ei pea riidest mähkmeid kasutama ainult vastsündinud, neid saab tarvitada kuni selle hetkeni, kuni väike inimene on ükskord ära vallanud selle maagilise kunsti WC’s või potil käia :) Ja ütleme ausalt, ega esiti see odav lõbu ju ei tundu, eks? Seega, kui sa enne neid just hinna tõttu proovinud ei ole, siis löö ikka loosimises kaasa ja proovi õnne.

See on ju vana tõde, et Eestimaa parim ajakiri on just Naisteleht. Tõsi – enne tegi selle imetabaseks see faktor, et ma seal töötasin, aga ma usun, et head lugemist leiab sealt nii ehk naa, isegi ilma minu kuldse suleta. Muidu maksaks selline lõbu teile 35 eurot ja nüüd, kujutage pilti, PUHTA MUIDU! Ja lausa terveks aastaks. Iga jumala nädal! On see vast auhind, kallid sõbrad, on see vast auhind! Kes loosimises osaleda ei taha, aga nüüd kogu selle ülistamise peale mõtles, et ah, Naistelehte võiks küll aasta aega jutti lugeda, siis saate oma tellimuse teha Telli.ee lehelküljel!

 • Ja sujuvalt tagasi titendusse! Olen mina ikka salakaval, eksole :)) Biopood on välja pannud kaks toodet, ühe vitamiinisprei ja ühe magneesiumisprei. Võitja saab ise otsustada, milliseid tooteid ta parasjagu vajab.

Vitamiinispreidest on siis valida kahe toote vahel, kas vitamiinid rasedatele, või hoopis D-vitamiin kogu perele. See rasedate oma on ka mul kodus. See sobib täitsa raseduse algusest saati, sest sisaldab foolhapet. Ma lugesin kuskilt, et see on vajalik lapse näo tekkimiseks. Kuna näotu laps oleks üks näotu lugu, siis soovitan ikka võtta. Mina võtsin ja saan öelda, et töötab. Olen Mari nägu näinud!

Teiseks tooteks on siis pihustatav magneesiumisprei. Magneesium on rasedale kui hingeõnnistus – aitab nii krampide, kui ka unetuse vastu. Kui minu kõht teinekord rõvedalt toonuses on, siis ma pihustan otse kõhule “Head ööd” magneesiumi. Hoiatan kohe ära, et lõhn on üsna… taimsete eeterlike õlide lõhnaga, seega võite oma lillelõhnalise voodipesu kokku mäkerdada, kui kohe magama heita soovite. Mina soovitan natukene enne kuivada, siis kaob lõhn ka ära. Teisi magneesiume ma proovinud ei ole, aga valikus on ka näiteks Original Strong, mis olevat 2012 aasta parim sporditoode, seega peaks huvi pakkuma sportlastele. Veel on spets õli olemas liigestehädade jaoks ja veel üks spordisprei.

 • COKA võrratu tuulekas!

247777_505258579487127_112209586_n Ma arvan, et iga popp poiss ja tüdruk on kursis COKA imelahedate ja värviliste tuulekate ja pusadega. Ei? No siis mine kae kiiresti COCA Facebooki lehte ja imetle, mida mõni inimene õmmelda oskab. Katrin ei piirdu ainult üleriietega, tema toodete seast leidub ka leggingseid ja kleite ja mütse ja seelikuid ja isegi ujumisriideid. Vot see on mitmekülgne kraam! COKA paljastas mulle, et tal on tulnud uus kollektsioon tuulekaid neidudele ja üks nende seast saabki auhinna võitja omaks. Pilti mul näidata ei ole, aga eeldan, et tegemist on millegi laheda ja värvilisega ja väärtusega 32 eurot. Panen siia teistele teadmiseks mõne pildi COKA tuulekatest: 292009_301081289904858_825042216_n 376539_315238691822451_1484589845_n 998848_658968080782842_1111600143_n

 • Lähme siis edasi COOLIDE asjade lainel ja mis oleks coolim, kui Lucky Laika kingitus?!

Lucky Laika pakub ehteid, postkaarte ja pilte, mis on kõik no absoluutselt kaunid! Meie kingikotti pistis Lucky Laika 25 eurose väärtusega suure raamitud pildi nende vanasõnade sarjast “Julge hundi rind on rasvane” ja 10 postkaarti, kokku väärtuses lausa 35 eurot! Raame saab valida musta, valge, hõbedase ja kuldse vahel. Eriti superlahe pilt näeb siis välja selline: 529_pr-2-5_137811000028 Ja nagu sellest veel vähe ei oleks, saab võitja ka omal valikul 10 eriti tuusa postkaarti! Need on ju nii ägedad, et ma raamiks need ka ära ja riputaks endale koju üles. Aga noh, muidu võite ka maale vanaemale postkaardi saata, et talle teada anda, et ta ikka veel teile kallis on :)) (Ja ülejäänud 9 ikka ära raamida).

Sest kellele siis kunst ei meeldiks? Pia on ilmatuma andekas neiu, peale selle, et ta näeb välja nagu supermodell, oskab ta ka maalida selliseid pilte, et tahaks terve oma kodu neid täis riputada ja lisaks oskab ka veel postitantsukunsti (muuseas korraldab ka trenne, saate ise ka minna, kui huvi on!). Auhinnaks on siis selline kaunis sinine maal mõõtudes 37*47 cm, eks ikka selle jaoks, et kõik titeemmed meeles peaksid, et pärast lapse sündi võib magamistoas ka miskit muud toimuda, kui ainult lapse imetamine ;) 1079273_612689285420152_634697661_n

See on siis selline kinkekaart, mis rõõmustab nii emmesid kui ka mitteemmesid, sest sealt leiab ikka igasugust kraami. Rasedad leiavad endale ilusaid riideid, äsjasünnitanud saavad endale ilusaid imetamisrinnahoidjaid, beebile leiab üht koma teist selga ja kui sul lastest jumala suva on ja sa ei plaani neid lähiajal saadagi, siis võid endale valida 30 euro eest kosmeetikat!

See on Delfi Naisteka ilukotike, kus seest leiab nii asju, millega ennast imetabaselt lõhnama panna, kui ka asju, millega ennast pidulikuks õhtuks üles vuntsida. Samuti asju, millega ennast sisse kreemitada. Sealt leiab igaüks endale midagi mõnusat, või mida sõbrannadega jagada!

 • Trekker e-poe 35 eurone kinkekaart!

Nagu mu lugejad võib-olla ehk mäletavad, loosisin ma alles hiljaaegu välja Ühe laheda rippkiige lastele. Just selllest samast Trekkeri poest see kena asi pärit oli. Kes kiiku väga tahtis, aga sellest ilma jäi, saab oma loosiõnne veelkord proovile panna, sest vaid mõne euro lisades saabki endale sellise uhke värvilise lasterõõmustaja.

Aga ega Trekkeris ainult kiikusid pole! Kui sa oled matkahuviline, siis on see leht just sinule, sest sääl müüakse ka telke ja magamiskotte ja muud matkavarustust. Mine kiika ise üle!

 • Ja mis loosimine oleks loosimine, ilma, et inimesed suu magusaks saaks? Õige vastus on, et üsna kehv loosimine! Sellepärast on järgmiseks auhinnaks kuus tassikooki TASSIKOOKIDEST!

183142_565421880147911_1889077768_n 992793_591027640920668_225209619_n

Vaadake neid pilte! Kas te saate öelda, et te ei tahaks neid korraga endale suhu toppida? Mina küll tahaks, aga samas olen ma ka magusahullust ebadaamilik rase naine. Tassikoogid asuvad Tartus ja hiljaaegu avati üks ka Tallinnas, Ülemiste keskuses. Isegi need, kes auhinda ei võida, minge mekkige – garanteerin, et maitsevad võrratult!

 • EDIT: Loosikotti on omapoolse panuse juurde andnud Sohvy!

Lõhnatu näokreemi, mille saab soovi korral ka nende veebipoest tellida 8.70 eest.

Ja nende mee ja piimaga kehavõide 10.10 eest!

Aga noh, kergem oleks lihtsalt loosimisega võita ja selle 20 euro eest parem välja sööma minna :)

EDIT VOL2: Lisandus veel üks auhind Iluslaps.ee kodulehelt!

Iluslaps paneb välja 15 eurose kinkekaardi nende kodulehe valiku seast. Selle eest saab nii riideid, rätte kui ka sokke. Kiigake ise kodukale – valik on suur ja muuseas, just Iluslaps oli esimene, kes minu Marile kingituse saatis kuid-kuid tagasi! Selleks oli armas kolme bodyga komplekt ja roosa väike rätikuke :))

KUIDAS MA SAAN LOOSIMISES OSALEDA?

 1. Mine kliki LIKE Malluka Facebooki lehel. Kohe, kui täitub 1500 fänni läheb auhinnakott loosimisse.
 2. Otsi Malluka Facebooki lehel välja foto, kus peal on kõik kingikotis peituvate auhindade logod. Jaga seda fotot.
  2cade997-4d3d-4276-9d0c-8fd8700cb68ewallpaper
 3. Kui sa Facebookis fotot jagada ei taha, siis minu poolest võid seda ka teha oma blogis. Lingi siis seda sama postitust.
 4. Kui sa tahad, et su nimi oleks loosikastis topelt, siis võid selle postituse alla siin kirjutada, et millist auhinda kingikotist sooviksid sa kõige enam.

Rohkem mul nõudmisi ei ole. Head loosiõnne muidugi kõikidele!

Advertisements

Tagged: , , , , , , , , , , , , , , , ,

154 thoughts on “Malluka sõber maksab olla küll – KINGILOOS!

 1. Madde 2. sept. 2013, 10:51 e.l. Reply

  Coka tuulekas! :)

 2. s 2. sept. 2013, 10:55 e.l. Reply

  Kõige enam ihan endale esimest – 25. eurost kinkekaardi Minuminu poest :)

 3. Sander Soots 2. sept. 2013, 10:56 e.l. Reply

  Pia vabade mõtete kunst <- tundub põnev

 4. Karin 2. sept. 2013, 10:56 e.l. Reply

  ägedad on nad kõik, praegu vist pakuks kõige enam meelehead Minuminu kinkekaart, sest need body’d on ikka jubenunnud :D

 5. Pisike Pätu 2. sept. 2013, 10:56 e.l. Reply

  Coka tuulekas:)

 6. Jaana Andressoo 2. sept. 2013, 10:58 e.l. Reply

  Coka tuulekas oleks uus ja huvitav

 7. Lisann 2. sept. 2013, 10:59 e.l. Reply

  Coka tuulekas :)

 8. Kata 2. sept. 2013, 11:02 e.l. Reply

  No päris vinge auhind tõesti. Ma neid tuulekaid olen ennegi piilunud, aga soetamiseni pole jõudnud, seega ehk oleks see kõige soovitum osa. Aga naisteka kingikott ja tassikoogid tunduvad ka ekstramõnnad!

 9. Kadi Grossberg 2. sept. 2013, 11:05 e.l. Reply

  Hipsik. Pisikesele kuluks ära küll’

 10. Külli 2. sept. 2013, 11:06 e.l. Reply

  Kõik on põnevad ;) praegu oleks asjakohane Minuminu kinkekaart :)

 11. Rita 2. sept. 2013, 11:08 e.l. Reply

  naistelehe tellimus/oleks tegevust terveks aastaks

 12. Tuuli 2. sept. 2013, 11:09 e.l. Reply

  COKA võrratu tuulekas:)

 13. madli jalakas 2. sept. 2013, 11:11 e.l. Reply

  Hipsiku kinkekaart, sest pole varem hipsiku mähkmeid proovinud lapsele :)

 14. Merlin 2. sept. 2013, 11:11 e.l. Reply

  Oma 7k tahan hipsikuid proovida, kõik muu läheb titekõhuga õeraasule :)

 15. Aivi Saar 2. sept. 2013, 11:11 e.l. Reply

  Super kingitus ja super blogi! Mulle hetkel tundub ägedaim Coka tuulekas. Kuigi kaks põnni on kodus ja lastekraamist ka ära ei ütleks. :)

 16. Kaisa 2. sept. 2013, 11:16 e.l. Reply

  Minuminu kinkekaart :)

 17. Oksana 2. sept. 2013, 11:17 e.l. Reply

  Kõige rohkem meeldib Coka tuulekas

 18. Kristiina Ilsis Laur 2. sept. 2013, 11:18 e.l. Reply

  Lucky Laika pildid on lemmikud. See on justkui kirss tordil selles kingikotis

 19. Jaanika 2. sept. 2013, 11:19 e.l. Reply

  Mul oleks väga vajalik Vanilladreami 30 eurone kinkekaart! Kahjuks Ei suuda praegu kuidagi nendele Cupecake-dele ei öelda seega TASSIKOOGID! :)

 20. Keiu 2. sept. 2013, 11:21 e.l. Reply

  Mul blogi pole, ma jagasin twitteris. :) https://twitter.com/KeiuCrayons/status/374491915829252096

 21. Renna 2. sept. 2013, 11:21 e.l. Reply

  Ääretult rõõmsaks teeks ja palju kasu oleks nendest: 25 euro väärtuses kinkekaart Minuminu beebipoest; 25 euro väärtuses kinkekaart Minuminu beebipoest ja Vanilladreami 30 eurone kinkekaart. :)

 22. Alo 2. sept. 2013, 11:22 e.l. Reply

  Huvitav combo kõigest meeldivast.

 23. Ethel 2. sept. 2013, 11:24 e.l. Reply

  Oi kui palju kingitusi :) Kõige ägedam tunduks ehk Coka tuulekas, sest sellest ma pole varem midagi kuulnud. Ja väga põnev tundub ka naisteka kingikott ja naistelehe tellimus :)

 24. Kadri 2. sept. 2013, 11:25 e.l. Reply

  Mulle tohutult hakkas meeldima Pia vabade mõtete kunst, nii et see oleks ka kõige enam soovitud. :)

 25. Debora K 2. sept. 2013, 11:26 e.l. Reply

  Tahaks haigelt neid postkaarte ning COKA pusast ja tassikookidest ka ära ei ütleks.

 26. MariE 2. sept. 2013, 11:28 e.l. Reply

  Mmm, mu lempar on see Trekker e-poe kinkekaart, ma leidsin sealt juba mustmiljon asja mida ma tahaks :P

 27. Haldjapiiga 2. sept. 2013, 11:28 e.l. Reply

  See on vist ainuke loosimine mille pärast ma olen midagi niiviisi laikinud ja siis jaganud ja jahmerdanud ja … OODANUD!
  Öösõnaga, huvi pakuvad nii Lucky Laika, ilusa valge raamiga, nagu ikka üks raam peab olema! kui ka Delfi naisteka nännikott. Naistele ikka ei maksaks anda niiviisi valida, ikka ühekaupa, või mõne kaupa aga mitte kamalaga, muidu tahavad kõike ja valida ei oskagi!

 28. Laura 2. sept. 2013, 11:29 e.l. Reply

  Minuminu kinkekaart on äge!

 29. Katrin 2. sept. 2013, 11:29 e.l. Reply

  naistelehe tellimus ja naisteka üllatuskott :)

 30. Helin 2. sept. 2013, 11:46 e.l. Reply

  Mina sooviks kõige enam VanillaDreami kinkekaarti…Aga loomulikult, kõik auhinnad on super head ja raske oli lemmikumat välja valida :)

 31. Kätu 2. sept. 2013, 11:47 e.l. Reply

  Ma ei suuda valida, mul aina ringlevad need asjad silme ees :D Aga eks see ikka minuminu kinkekaart on või siis mähkmeeed või siis kõik :)

 32. Hanna Utsar 2. sept. 2013, 11:48 e.l. Reply

  Üllatuskott Delfi Naistekalt 50 euro väärtuses!

 33. tiia 2. sept. 2013, 11:52 e.l. Reply

  Coka tuulekas ja Naisteleht :)

 34. Merlin Jaakson 2. sept. 2013, 11:53 e.l. Reply

  Coka tuulekat sooviks jubedalt.

 35. Keiu 2. sept. 2013, 11:59 e.l. Reply

  Aijaa, hipsik jääb mul ilmselt proovimata, aga kui tasuta antakse (I mean, kui loosiõnn naeratab), siis on teine lugu.

 36. Li Orgusaar 2. sept. 2013, 12:09 p.l. Reply

  Lucky laika pilt ja Naistelehe tellimus oleksid mu lemmikud :)

 37. Kelli 2. sept. 2013, 12:12 p.l. Reply

  coka tuulekas

 38. Kristel 2. sept. 2013, 12:21 p.l. Reply

  Mina valiksin Naisteka üllatuskoti – mulle üllatused meeldivad :D

 39. mi 2. sept. 2013, 12:26 p.l. Reply

  Vanilla Dreami lehel on paar asja, mida mina, mitterase ja mitte rasedust planeeriv inimene väga tahaks. ära ei ütleks ka tassikookidest ega spreivitamiinist.

 40. Jessika 2. sept. 2013, 12:32 p.l. Reply

  Minu lemmik oleks naistelehe tellimus, sest mis saab veel magusam olla kui üks trükisoe ajakiri oma postkastis ;)

 41. Silja 2. sept. 2013, 12:33 p.l. Reply

  Minuminu kinkekaart on vahva! Ja Coka tuuuulekas :)

 42. Liis 2. sept. 2013, 12:34 p.l. Reply

  Minu lemmik oleks Lucky laika pilt, sest mul on semi-laika koer Uudu, kes lihtsalt sureks õnne kätte kui ta saaks sellist pilti vaadata! BEST GIVE-AWAY EVER

 43. Eveli 2. sept. 2013, 12:40 p.l. Reply

  COKA tuulekas on minu absoluutne lemmik!

 44. Liisu 2. sept. 2013, 12:44 p.l. Reply

  Coka tuulekas või Pia maal!

 45. Kätlin 2. sept. 2013, 12:44 p.l. Reply

  Minu lemmik oleks Naistekas . Super võit oleks . Kõik punktid täidetud .

 46. anneke89 2. sept. 2013, 12:49 p.l. Reply

  Delfi Naistekas meeldib! Tore kingitus!

 47. Diana 2. sept. 2013, 12:53 p.l. Reply

  Minuminu kinkekaart oleks mulle meelejärgi :)

 48. Ly 2. sept. 2013, 1:02 p.l. Reply

  Minuminu kinkekaart oleks tore :)

 49. Riin 2. sept. 2013, 1:03 p.l. Reply

  Hipsiku üle oleks rõõm suur :)

 50. Lilli 2. sept. 2013, 1:07 p.l. Reply

  mina sooviksin delfi naisteka kotti ;)

 51. Reet 2. sept. 2013, 1:12 p.l. Reply

  Tassikoogid oleksid maitsvad :)

 52. Kristin 2. sept. 2013, 1:12 p.l. Reply

  Vanilladreami 30 eurone kinkekaart

 53. Mari-Liis 2. sept. 2013, 1:18 p.l. Reply

  coka tuulekas oleks põnev ja suhteliselt vajalik ka :)

 54. Agnes 2. sept. 2013, 1:27 p.l. Reply

  “Trekker”i kinkekaart on hea mõte. ;)

 55. Hanna 2. sept. 2013, 1:34 p.l. Reply

  coka tuulekas ja lucky laika kingitus :)

 56. Anu M 2. sept. 2013, 1:40 p.l. Reply

  COKA tuulekas oleks täitsa äge! :)

 57. Berit 2. sept. 2013, 1:44 p.l. Reply

  No Pia maali ikka tahaks kõige enam. Ja imevärvilist tuulejopet. Ja koogid oleks ka mõnusad

 58. maarja 2. sept. 2013, 2:07 p.l. Reply

  Tuulekat :)

 59. laura 2. sept. 2013, 2:10 p.l. Reply

  Minuminu – beebi bodyd on ütlemata armsad :-)

 60. Merit Mäevälja 2. sept. 2013, 2:11 p.l. Reply

  Sooviksin COKA võrratut tuulekat :)

 61. ene. 2. sept. 2013, 2:11 p.l. Reply

  Ohh, tuulekas kuluks küll ära :) . Samas, vitamiinid kuluks ka ära praegusel hooajal :) .

 62. Deilis 2. sept. 2013, 2:18 p.l. Reply

  minuminu kinkekaart.

 63. Kätlin 2. sept. 2013, 2:43 p.l. Reply

  Hipsikuid võiks küll rohkem olla, seega tahaks neid :P

 64. Liisa 2. sept. 2013, 3:07 p.l. Reply

  Need vitamiinispreid ja Naisteleht kuluksid küll ära :)

 65. liis 2. sept. 2013, 3:18 p.l. Reply

  Naistelehe tellimus või minuminu kinkekaart :)

 66. Krissu 2. sept. 2013, 3:40 p.l. Reply

  Issand neid tassikooke tahaks ma küll just praegu ja kõige rohkem kahe suupoolega näost sisse ajada.. mmmm!

 67. Eike 2. sept. 2013, 3:51 p.l. Reply

  Pia maal on nii lummav…

 68. Kairi Jõemaa 2. sept. 2013, 4:22 p.l. Reply

  Kõige enam sooviksin üllatuskotti Delfi Naistekalt 50 euro väärtuses! :)

 69. madiken 2. sept. 2013, 4:42 p.l. Reply

  enim meeldib vist vanilla dream :)

 70. kaisa 2. sept. 2013, 4:46 p.l. Reply

  Coka tuulekas ja Pia maal :)

 71. Karin 2. sept. 2013, 4:52 p.l. Reply

  COKA tuulekat sooviks enim.

 72. Täps 2. sept. 2013, 5:01 p.l. Reply

  kuule, Mariann, ma tahaks nii jubedalt naisteka üllatuskotti!)

 73. SV 2. sept. 2013, 5:27 p.l. Reply

  Niiiii palju kingitusi :)) Tükk aega ei osanud otsustada, aga mõtleks ikka eelkõige oma tulevasele printsessile ja valiks kinkekaardi Minuminu beebipoest. :)

 74. Kärt Põldme 2. sept. 2013, 5:39 p.l. Reply

  Kõige ahvatlevam on Tassikoogid! Aga ka Sassu Lastekaubad, Naisteleht ja Coka tuulekas oleksid rohkem kui äge! Tuulekat olen ka varem piilunud aga pole veel endale soetanud.

 75. Diana Kronberg 2. sept. 2013, 5:51 p.l. Reply

  Coka tuulekas .

 76. Kadri Pikkmets 2. sept. 2013, 6:07 p.l. Reply

  Hipsik ja VanillaDream tunduvad kõige ahvatlevamad :)

 77. Marleen 2. sept. 2013, 6:42 p.l. Reply

  Coka tuulekas

 78. Krislyn A 2. sept. 2013, 7:00 p.l. Reply

  Kõige rohkem sooviks võita Pia vabade mõtete kunsti :))

 79. vurledmaal 2. sept. 2013, 7:06 p.l. Reply

  Kõige rohkem tahaks COKA tuulekat.

 80. LegaalneBlond 2. sept. 2013, 7:25 p.l. Reply

  Tassikoogid läheksid praegu hästi :)

 81. Triin 2. sept. 2013, 7:38 p.l. Reply

  Vanilladream

 82. Sandra 2. sept. 2013, 7:46 p.l. Reply

  Appppi! Ma olin täna kohe topelt rõõmus su blogi lugedes. Esiteks panin ma oma kassist foto teele ja teiseks see loosimine, Ma pole ammu nii palju lahedaid asju ühe korraga näinud. Ma tahaksin nii väga neid kõiki, aga kohe eriti rõõmsaks teeks see minuminu kinkekaart.

 83. Ave 2. sept. 2013, 7:47 p.l. Reply

  Ai kui hea loosimine! Nii väga tahaks osaleda, aga ei ole facebooki ega blogi vms sarnast kontot kuskil :(

 84. liliatessie 2. sept. 2013, 7:59 p.l. Reply

  Mulle meeldib enim Lucky Laika :)

 85. Triinu T. 2. sept. 2013, 8:17 p.l. Reply

  Kõige rohkem tahaksin Naistelehe aastatellimust!

 86. Katrin Heero 2. sept. 2013, 8:18 p.l. Reply

  Oleks äge Naistelehe tellimus või MinuMinu kinkekas või hoopis Trekkerist rippkiik muidugi tibule :)

 87. Kati Saviir 2. sept. 2013, 8:22 p.l. Reply

  Delfi Naistekalt 50 euro väärtuses!

 88. Olga 2. sept. 2013, 8:59 p.l. Reply

  Üllatused mulle meeldivad, tahaks Naisteka üllatust näha :D

 89. Aili 3. sept. 2013, 6:02 e.l. Reply

  Trekkerist rippkiik või minuminu poe kinkekaart :)

 90. Kaie 3. sept. 2013, 6:20 e.l. Reply

  Raske valida suurepärasest valikust, aga Lucky Laika pildid ja Sohvy kreemid kuluks just ära praegu.

 91. Rella 3. sept. 2013, 7:17 e.l. Reply

  Ei oskagi valida, aga ilmselt ikka midagi oma väiksele põnnile, mis minust endast ikka :D

 92. Tiina 3. sept. 2013, 8:04 e.l. Reply

  Enim soovin Minuminu kinkekaarti!:-)

 93. M. 3. sept. 2013, 8:12 e.l. Reply

  Naisteleht või Naisteka kinkekott :P paha ei teeks ka see nimega särk.

 94. Merle Roos 3. sept. 2013, 8:13 e.l. Reply

  Naisteasju ikka – Naisteleht või kinkekott :)

 95. Einike Paap 3. sept. 2013, 8:17 e.l. Reply

  Coka tuulekas oleks super :)

 96. Edith. 3. sept. 2013, 9:05 e.l. Reply

  coka tuulekas

 97. Gertu 3. sept. 2013, 9:37 e.l. Reply

  Coka tuulekas

 98. v2ikepiiga 3. sept. 2013, 11:01 e.l. Reply

  Ma sooviksin Hipsiku kinkekaarti või siis Naistelehe tellimust või Naisteka üllatuskotti :)

 99. marca 3. sept. 2013, 11:15 e.l. Reply

  Nimega body oleks äge ja ise võiks Naistelehte lugeda küll

 100. Aivi Aia 3. sept. 2013, 11:26 e.l. Reply

  Trekker e-poe 35 eurone kinkekaart!

 101. Riina Lepanurm 3. sept. 2013, 12:24 p.l. Reply

  Üllatuskott Delfi Naistekalt 50€ väärtuses :)

 102. Kaalikas 3. sept. 2013, 1:37 p.l. Reply

  Kõige enam meeldiksid Lucky Laika kingitused :)

 103. L 3. sept. 2013, 5:35 p.l. Reply

  Ma tahaks kõikkkeee! Aga kui valima peaks, siis näiteks COKA pusa ja see maal oleksid väga superlahedad :)

 104. Gelly 3. sept. 2013, 5:41 p.l. Reply

  Vitamiinispreid tahaks küll. Kunagi ei viitsi tablette võtta… :)

 105. Mormelar 3. sept. 2013, 5:48 p.l. Reply

  FB vastasin teisiti, sest kõik logod polnud tuttavad, aga nüüd nutab süda verd selle tuuleka järgi…

 106. Kadri Talva-Ots 3. sept. 2013, 6:39 p.l. Reply

  Palju rõõmu Sulle praegusel ja peagi tuleval ajal! :) Sinu blogi on üks huvitav leid muheda lugemise alal.
  Kolme põnni emana ei ütleks ära Trekkeri pakutavast!

 107. Klaabu 4. sept. 2013, 4:14 e.l. Reply

  Naisteka üllatuskott või aastane Naistelehe tellimus :)

 108. sneka itter 4. sept. 2013, 8:49 e.l. Reply

  coka tuulekas

 109. sannukesandraSandra 4. sept. 2013, 11:38 e.l. Reply

  Hipsik:)

 110. Kelly K. 4. sept. 2013, 1:06 p.l. Reply

  Raske valida, aga võib-olla COKA tuulekas, sest see on asi, mida ma COKA algusaegadest olen tahtnud :).

 111. Liisa Otsak 4. sept. 2013, 5:26 p.l. Reply

  Coka tuulekas on sellest kingikotist kõige suurem soov!

 112. Kadri 5. sept. 2013, 9:52 e.l. Reply

  Biopood või Minuminu (:

 113. Liisi 5. sept. 2013, 11:19 e.l. Reply

  COKA võrratu tuulekas

 114. Andres Lemming 6. sept. 2013, 1:15 p.l. Reply

  Biopoe toode

 115. Kea Lemming 7. sept. 2013, 10:23 e.l. Reply

  soovin seda auhinda, mille Biopood välja pani

 116. Margit Kińk 7. sept. 2013, 2:13 p.l. Reply

  Delfi naisteka üllatuskott :)

 117. Mari 9. sept. 2013, 7:04 e.l. Reply

  Nii palju lahedaid ettevõtteid, millest polnud kuulnudki. Eriti Biopood ja Minuminu.

 118. carolin kull 10. sept. 2013, 2:30 p.l. Reply

  coka tuulekas

 119. liisu 10. sept. 2013, 6:39 p.l. Reply

  COKA tuulekast ära ei ütleks jah :)

 120. Haly 10. sept. 2013, 6:57 p.l. Reply

  Naisteleht

 121. Kaia Kersti 10. sept. 2013, 7:51 p.l. Reply

  No tassikoogi isu tuli kohe peale :)

 122. lipsuke 10. sept. 2013, 8:23 p.l. Reply

  Naistelehe aastatellimus või delfi kinkekaart :D

 123. Helts 10. sept. 2013, 9:19 p.l. Reply

  Minuminu asjad on lemmikud! :)

 124. Raquel 10. sept. 2013, 11:45 p.l. Reply

  Coka tuulekas ja Naisteleht! :)

 125. Reet 11. sept. 2013, 7:41 e.l. Reply

  naisteka kotti uuuuuuuuuuuuuuu!

 126. Kristi 11. sept. 2013, 9:50 p.l. Reply

  Coka tuulekas. Muidugu kõik neist on super auhinnad!!! :)

 127. Maarja Tamm 18. sept. 2013, 10:20 p.l. Reply

  Coka tuulekas :)

 128. 18.09 | naerusegune 18. sept. 2013, 10:20 p.l. Reply

  […] Mallu kingiloos […]

 129. Liis-Marii 18. sept. 2013, 10:21 p.l. Reply

  Coka on täiega äge:)

 130. Stefani Liivak 19. sept. 2013, 8:43 p.l. Reply

  cokaaa

 131. Karoliine 19. sept. 2013, 10:21 p.l. Reply

  Coka tuulekat!!

 132. Triinu 25. sept. 2013, 3:47 p.l. Reply

  Tahan kõike! :D

 133. Nella 25. sept. 2013, 4:10 p.l. Reply

  Biopood, coka ja titeasjad ka, mul õde kahe lapsega (A) :D

 134. Kadri 25. sept. 2013, 4:23 p.l. Reply

  Valla dream on isuäratav! :)

 135. Kärt Sepp 25. sept. 2013, 8:17 p.l. Reply

  COKA ikka :D

 136. Eve Anijärv 25. sept. 2013, 9:57 p.l. Reply

  Oo, üks Coka tuulekas oleks täitsa šeff! (Ma vaatan, et see on siin kommentaarides eriti popp ka…)

 137. Hanna 26. sept. 2013, 11:45 e.l. Reply

  25 euro väärtuses kinkekaart Minuminu beebipoest! Üli super auhinnad muidu üldse (Y)

 138. Kairit R 26. sept. 2013, 9:01 p.l. Reply

  COKA tuulekas tundub väga lahe :)

 139. Victoria Lutter 28. sept. 2013, 2:33 e.l. Reply

  Hipsiku 35 eurone kinkekaart!

  • Victoria 28. sept. 2013, 2:35 e.l. Reply

   Hipsiku 35 eurone kinkekaart!

 140. aleutian19 29. sept. 2013, 8:36 p.l. Reply

  25 euro väärtuses kinkekaart Minuminu beebipoest!

 141. Veronia Lutter 29. sept. 2013, 10:45 p.l. Reply

  Coka tuulekas :)

 142. Kadi 30. sept. 2013, 8:46 p.l. Reply

  Coka tuulekat !

 143. Heidi 30. sept. 2013, 9:40 p.l. Reply

  Üllatuskotti tahaks küll Delfi naistekalt :)

 144. Ingrid 30. sept. 2013, 10:26 p.l. Reply

  Coka tuulekas! :)

 145. […] lehele LAIK! Need lugejad, kes seda veel teinud ei ole, minge heaga! Isegi, kui te selles VÕRRATUS KINGILOOSIS osaleda ei viitsi, siis mõelge nendele, kes juba nii tahaks teada, et kes selle omale […]

 146. Assu 1. okt. 2013, 5:16 p.l. Reply

  FB-s jagatud. Huvi pakuvad kõigerohkem Naistelehe tellimus, Coca tuulekas ja Sohvy panus. Ja ega tassikookidega teeks ka heameelega suu magusaks. :D

 147. Maiki 1. okt. 2013, 5:39 p.l. Reply

  Coca tuulekas kuluks küll ära :D

 148. Epp 1. okt. 2013, 7:56 p.l. Reply

  Delfi naisteka üllatuskott tundub põnev!

 149. Liina Viksi 1. okt. 2013, 9:22 p.l. Reply

  Kõige enam ihkab hing COKA tuulekat ja Delfi naisteka üllatuskotti! :)

 150. Hanna 2. okt. 2013, 12:54 e.l. Reply

  25. eurost kinkekaardi Minuminu poest :)

 151. Cathy 2. okt. 2013, 10:01 e.l. Reply

  Niiii väga väga soovin coka tuulekat

 152. pane mu lehele laik… – Mallukas 17. juuni 2016, 5:44 p.l. Reply

  […] välja suure kinkekoti, kus sees oli 400€ eest auhindu. Ma nüüd otsisin selle loosi üles (link) ja see pidi ilmselgelt ammu olema, sest kink pidi välja loositama siis, kui mul täitub […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: