soovinädal: õhtusöök viiele

Sel nädalal tuleb iga postitus nii, et teema valib eelmise posti esimene kommentaar. Viies soovinädala postitus räägib sellest, kuidas ma hulluhoos nõustusin “Õhtusöök viiele” saates osalema. Hakkame siis aga pihta.

Ühel ilusal päeval olin ma tööl, kui peatoimetaja sai kõne, kus teda paluti osalema “Õhtusöök viiele” saates. Kuna tal oli kiire aeg ja ta on normaalne inimene, siis ta ütles ära, aga lükkas tanki hoopis minu. Kuradi mina. Alati kõigega nõus :(

Põhjus, miks ma veel nõustusin, oli see, et eelmisel päeval rääkis Daki mulle, kuidas ta ka seal osaleb. Ehk siis ma mõtlesin, et why not. Ainuke miinus oli see, et ma olin kõik oma head retseptid juba Dakile andnud, muidu oleks ma ISE pork bellyt teinud, aga noh, yolo.

Esimesel võttepäeval saime siis teada, kellega meil on au ühes saates olla. Ma olin üsna rahul, sest ma ei teadnud nendest peaaegu mitte kedagi :D Esimene sööming toimus Mia juures ja noh, nalja sai. Esiteks seepärast, et Mia vend oli seal ettekandjaks ja muudkui valas meile (ja endale) shampust, kuni me olime kõik suht shvipsis.

Kui kedagi huvitab, et kuidas lauas teemad tekivad – saate toimetajad küsivad ise vahepeal lambist küsimusi ja siis töödeldakse see kraam hiljem nii kokku, nagu inimesed ise hakkaksid lambist Max Kauri spermast rääkima. Tegelikult ma ei mäleta MIKS ma seda kohe esimeses saates tegin (shampus ja ülemeelikus, also olen pullivend).

Võtted venisid TÄIEGA. Pidime ju sööma. Siis kõik ükshaaval eraldi hindama ja küsimustele vastama. Muuseas, küsimustele tuleb vastata täislausega. Siis on neil hiljem kergem sinu idiootsusi kokku panna ja sinust alaarenenu mulje jätta. Aga samas loogiline, niimoodi seda riälitit tehaksegi ju.

Lõpuks oli Mia vend sigalakku täis, üritas kõiki sülle krabada ja tegi meist uduseid pilte. Ma pole neid siiamaani näinud, aga ma usun, et sellel on adekvaatne põhjus – me olime jube koledad! Kõik need lambid ja tuled, mis meie peale suunati olid NII kuumad ja meik voolas ja shampus kah. Hea kombo eks :D

Teine söömaaeg toimus Dagmari juures ja see oli MEGA pingeline, sest Mila jooksis ringi nagu hull, Dagmar oli saamas breikdaun of the närvi ja mina otsustasin aidata näiteks WC küürimisega. Kaamera töötamise ajal otsustasin ma võrrelda Edgar Savisaart koonduslaagritega. Kes teab, miks ma seda tegin.

Kolmas sööming toimus minu rendikorteris ja samal hommikul avastasin ma enda huulelt ÜÜRATU ohatise. Nutsin natukene ja lükkasin siiski ilusa kleidi selga ning hakkasin kokkama.  Retseptid võtsin Nipiraamatust, teha oli neid imelihtne, kõik sujus kui lepase reega. Imiteerisin teleris munniimemist ja ühtlasi rääkisin, et lapsi ma küll ei taha saada, sest ma unustaksin nad Mustika prismasse ja, et kui ma üldse kunagi lapsi saan, siis saab see olema suure armastuse või õnnetuse tulemusel. Noh, nagu näha siis võivad need kaks ka käsikäes käia :D

Ühtlasi kasutasin ma prügikastist võetud porrut, aga ma ei saa aru, miks sellest nii suur diil teha? Ma saan aru, et ma oleks käinud seda konteinerist välja urgitsemas! See korter oli enne võtteid jumala tühi, seega oli prügikast täiedetud nagunii ainult minu enda toidu pakendite ja koortega, hull asi siis :D Pluss ma pesin need ära ka ja minu meelest ei ole mõtet sellest suurt probleemi teha. Mul jumala tihti kukuvad asjad maha ja ma söön nad ikka ära :( Who cares?

Ühesõnaga oli õhtu edukas ja selle tähistamiseks otsustasin ma ennast silmini täis juua ja seetõttu oli Sandra sööming KO-HU-TAV! Nimelt pakkus ta palju alkoholi ja mina tahtsin ennast pidevalt täis oksendada. Max ka pirtsutas seal ja kartis alkoholi kui põrgutuld.

Õhtu parim osa oli see, kui Maxil paluti vein avada, aga ta ei saanud, sest tal oli hele ülikond seljas ja ta kartis seda määrida :(

Viimane osa oli Max Kauri särada ja tema kostitas meid kuskil golfiklubi restoranis. Kuna Max oli selline härrasmees, kes kõikidele naistele alati lilli tõi, siis viisime meie talle ka üle kauni kaktusepoisi:

Kohe kui road lauda tulid, saime me aru, et Maxi käsi neid küll puudutanud ei ole :D Näiteks kui temalt küsida, et ooo, mis siin jäätise sees on, siis ta vastaks: “Noh… jäätis ja..”.

“Aga kuidas seda lammast valmistatud on?”

“Noh, paned ahju ja…Enne käid turul ja…”

Eks ta ütles ka, et me talle MAX punkte ei paneks, sest noh, ta ju ei teinud süüa :D Aga ta viis meid ilusasse kohta ja me saime sitaks head sööki. Huvitav, kas ta maksis selle omast taskust kinni? Sest meile anti 50 euri toiduainete katteks, aga isegi mul jäi sellest väheks. Seega ta pidi selle panema kirja kui “kohtumine valijatega” vms :D

Oeh, ühesõnaga. Ma sain neid osi enne näha, kui need telekasse läksid ja ausalt, ma istusin kodus läpaka taga ja KARJUSIN. Ma kujutasin ette, kuidas mu sõbrad must lahti ütlevad ja mu ülemus mind vallandab ja kuidas ma ennast kohe üles poon.

Kui ma osasid juba 10 korda vaadanud olin, siis rahunesin maha :D Eks ma olengi selline… imelik. Mis sinna ikka teha saaksin :(

Aga enam ma oma jalga telekasse ei tõsta :D

 

Advertisements

Tagged: , , , , , , ,

34 thoughts on “soovinädal: õhtusöök viiele

 1. liisa 26. sept. 2013, 1:23 p.l. Reply

  Tahaks nii väga lugeda sellest, kuidas otsustasid lõpetada oma eelmise suhte. Olen natuke su blogi varem ka piilunud ja aru saanud, et olid eelmisega päris kaua koos. Või üldse tahaksin lugeda, et kuidas selle asjaga oli. Nimelt otsin haledalt nõu, kuna ise olen (eeldan vähemalt) üsna sarnases olukorras, kus asjad pole enam okeid, aga kuidagimoodi asja ära lõpetada ka ei oska&taha.

  Soovin uuesti :)

  • Mallukas 26. sept. 2013, 1:35 p.l. Reply

   Tõsi ta on, et ma olin oma eelmise peikaga aastaid ja aastaid koos. Ja ma olen natukene isegi sellest kirjutanud parooliga postituses “minu ja kardo lugu”, vaata sealt. Ma ei tahaks sellest teha full on postitust, sest siiski on Sillu üsna kergesti tuvastatav isik ja äkki tema enam ei taha, et ta eks meie suhet kuskil blogis avalikult lahkan :D

   Ma võin sulle öelda nii palju – kui sule tundub, et asi on läbi, siis ta on ka läbi. Venitada võib maa ja ilm, aga kõik ilusad asjad peavad teinekord läbi saama. Eriti suhted, mis on alanud hästi noorena (no 16 on ju tegelikult alles noor). Loogiline, et inimesed muutuvad, kasvavad lahku, ei oska käituda.

   Väga palju olen ma märganud, et kuigi ma olen ju sama inimene, mis kunagi, olen ma ajaga õppinud olema parem pruta ja eeldama paremat peikat. Seekord aga mitte näägutamisega vaid muude tehnikatega :D Seda kõike õpetab elu ja paratamatult tuleb vahepeal ka kellegagi lahku minna.

   Muidugi see on raske. Ikka mõtled, et appi, me nii kaua koos olnud ja kas ma üldse leian veel kellegi (väga ratsionaalne mõte noorelt inimeselt, eks :D) ja äkki annab ikka asju parandada. Enamasti siiski ei anna.

   Ja kui juba lahku mindud, siis otsi ruttu uusi tegevusi, muidu hakkad kassima, murdud ja astud uuesti samasse ämbrisse. “Proovime ikka veel” jne. Absurd.

   Aga seega on järgmise soovinädala posti teema veel avatud, kuid ma loodan, et ma sain sind natukene aidata, Liisa. Kui sa veel nõu tahad, siis kirjuta mulle FB’is, seal saan sulle ehk täpsemalt rääkida :)

 2. Pipi 26. sept. 2013, 1:38 p.l. Reply

  Mida sa arvad suitsetavatest rasedatest ja üldisemalt, mis on keelatud raseduse ajal?

 3. Kärt, 26. sept. 2013, 1:42 p.l. Reply

  Võiksid oma aussi elust rääkida :)

 4. Pipi 26. sept. 2013, 1:42 p.l. Reply

  Pipi küsib uuesti, miks sa suitsetad raseduse ajal?

 5. L 26. sept. 2013, 1:44 p.l. Reply

  Olen natuke Su blogi jälginud, aga ei leidnud sellist postitust, kus sa räägiksid, kuidas te teada saite, et sa Mari ootad :) Mis emotsioonid ja kuidas teistele teatasite jne.

 6. Pipi 26. sept. 2013, 1:45 p.l. Reply

  Pipi ei anna alla. Mis sa arvad ikkagi, kas Marile meeldib tossu sees kõhus olla?

  • Mallukas 26. sept. 2013, 1:46 p.l. Reply

   Kas Pipi peab hullarisse minema?

  • Mallukas 26. sept. 2013, 2:46 p.l. Reply

   Pipikene, või peaksin ma ütlema Alice. Miks sa enam oma nime alt kommenteerida ei julge?

 7. meow 26. sept. 2013, 1:47 p.l. Reply

  Väga lahe postitus! Sai natuke selle saate tagamaid ka selgemaks :D

 8. Nipi 26. sept. 2013, 1:49 p.l. Reply

  Kirjuta sellest, mis tunded sind valdasid kui said rasedusest teada ja kuidas Kardo uudise vastu võttis :)

 9. Triinu 26. sept. 2013, 2:06 p.l. Reply

  Kas sul mingit linki kus sa konkreetselt hakkasid testi tegema jne. Kus sa konkreetselt kardole ja vanematele ütlesid :)

  • Mallukas 26. sept. 2013, 2:19 p.l. Reply

   Ei, kahjuks ei teinud ma sellel hetkel endast videot :D sorri

 10. Katarina 26. sept. 2013, 2:09 p.l. Reply

  Tere, ma saatsin oma kirja, et mina tahaksin parooli lugeda, aga te ei vasta =(

  • Mallukas 26. sept. 2013, 2:19 p.l. Reply

   ei ole näinud, kuhu saatsid?

 11. Katarina 26. sept. 2013, 2:32 p.l. Reply

  Ma saatsin selle gmaili peale ja minult aadress katarina.mihh@gmail.com

 12. Helen 26. sept. 2013, 2:48 p.l. Reply

  Kirjuta oma lapsepõlvest! Sul on kindlasti palju piinlike pilte ja olukordi, mida näidata ja kirjeldada :D

  • Mallukas 26. sept. 2013, 4:21 p.l. Reply

   See on hea mõte küll :)

 13. Leila J 26. sept. 2013, 2:55 p.l. Reply

  Ma tahaks teada kuidas sa Naistelehte sattusid:)

  • Mallukas 26. sept. 2013, 4:21 p.l. Reply

   Kandideerisin, ega muud moodi ju tööle saada :D

 14. Jane 26. sept. 2013, 3:18 p.l. Reply

  Ära MITTE KUNAGI palun Mustika Prismasse mine!

  Aga jah, meelt oskad lahutada küll…eriti meeldis see kana hakkimise koht.

  • Mallukas 26. sept. 2013, 4:20 p.l. Reply

   Ma elan sellele üsna lähedal, nii et võib-olla ma ikka kunagi lähen :(

 15. H. 26. sept. 2013, 3:46 p.l. Reply

  Minu arust oli see üks naljakamaid õhtusöögi nädalaid üldse. Konkreetselt naersin teleka ees seda Max Kaur+ naised combot:D

  • Mallukas 26. sept. 2013, 4:20 p.l. Reply

   Mul on hea meel, kui suudan huumorit pakkuda :D

 16. Lii 26. sept. 2013, 4:16 p.l. Reply

  Ma ei suuda leida sinu ja Kardo lugu. Ehk viitsid siia lingi lisada,mis mind õige koha peale suunata suudaks. :)

 17. Clara 26. sept. 2013, 10:31 p.l. Reply

  Pipi- Meditsiiniliselt on kindlaks tehtud, et kui naine enne suitsetas ja raseduse alguses samuti suitsetab, siis ei olegi kõige mõistlikum suitsetamist maha jätta, hoopis see võib lootele liiga teha.

  • Rents 27. sept. 2013, 10:35 p.l. Reply

   Clara, kust sa sellist lollust võtad? Olen sel teemal artikleid lugenud ja igal pool rõhutatakse, et kuigi päeva pealt mahajätmine ei pruugi kõige mõistlikum olla (staažikamatel narkomaanidel on võõrutusnähud nii karmid, et võivad ka lootel ebameeldivaks teha), on mahajätmine alati kõige kasulikum samm.

 18. Nella 2. okt. 2013, 12:55 e.l. Reply

  Mingist vanemast postitusest ma kunagi lugesin selle õhtusöök viiele kohta, aga kuna ma seda ei olnud näinud, siis offkoors ma pidin selle nalja ära vaatama. Oma postituses sa olid nii pissed off ja kurb, et kuidas nii sitasti läks. Mu meelest oli ülinaljakas ja üldsegi mitte midagi sellist, mille pärast peaks ennast halvasti tundma :D Nüüdseks sa oled juba sellest loomulikult ka ise aru saanud, niiet all good, ilgelt vana teema küll, mida kommenteerida, aga just sayin’

 19. A. 3. okt. 2013, 4:08 p.l. Reply

  Kas kuskilt netist saab selle saate kordust vaadata? :D

 20. Marilyn :) 16. okt. 2013, 3:18 p.l. Reply

  Pidin kohe peale selle postituse lugemist netist ikka selle kordus saate ülesse otsima ;) Naersin ennast kõveraks ikka :)
  Tegelikult kui aus olla, siis muidu poleks olnud ju eestirahvast millegagi naelutada telerite ette kui seda porrunalja näidatud poleks :P
  Julge tüdruk (Y)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: