alatud valed

Ma eile suure suuga lubasin, et video tuleb ja puha, aga läks hoopis nii:

Koristasin magamistuba ja avastasin, et Mari asju pole MITTE KUSKILE panna! Läksin soov.ee’sse ja leidsin kolme sekundiga kollase kummuti, mis minu meelest oleks ideaalselt sobinud meile magamistuppa. Kuna kuulutusel numbrit polnud, ainult e-mail, siis ilma suuremaid lootusi hellitamata saatsin meili ära.

Poole tunniga oli mul vastus, et tulge aga heaga kummutile järele, see on teie! No siis ma hakkasin autot sebima. Sander, üllas hing, oli nõus jälle sõitma ja nõnda laenasimegi kasuisa autot ja sõitsime kummutijahile.

Samal ajal sai Kardo kõne oma emalt, kes teatas, et ta on haiglasse viidud. Kell oli aga nii palju, et enam külastada ei oleks saanud ja muidugi väitis Lea, et tal pole midagi vaja ja et me ei peaks üldse sinna minema. Oeh. Tõstsime siis kummuti autosse ja läksime poodi. Esiteks ei olnud meil endal kodus midagi süüa ja Kardo emme palus tal poest kassidele süüa osta ja minna Männikule, et sealt mõned tema asjad kokku korjata (kuna härra Juss on seal muidugi tagasi ja ta varastaks need muidu ära :))

Järve Selveris olin ma kohati kindel, et just seal Mari ilmavalgust näeb, sest mul hakkas NII ebameeldiv olla. Isegi mitte niivõrd valus, vaid nii suur pinge oli kõhus, et tule jumal appi. Nõnda ma siis seal ägisesin ja käru najal shoppasin.

Kui me Männikule jõudsime, siis vooris majast välja mingi kamp töllmökke (Jussi sõbrad) kes läksid rakettidega mängima nagu 10-aastastele poistele ikka kohane. Ega me sinna kauaks jäänud ka. Kardo viis kassitoidu ära, võttis ema asjad ja me tulime koju.

Siis ma hakkasin kokkama. Kardo soov oli saada jõulusööki, nõnda tegin ma ahjukartuleid, ahjuliha ja mulgikapsast. Ja kui lõpuks need kokkamised ja söömingud läbi said, oli kell nii palju, et me EI SUUTNUD mingit videot teha.

Ja täna kui ma ärkasin, siis ma hakkasin kummuteid sättima ja veel peaks pesu pesema ja tube koristama ja Kardo peab minema Männikule, sest üks huviline tahab saunamajakest vaatama tulla ja ühtlasi peab seal boileriga midagi ette võtma, sest see ei tööta. Ahjaa, naabrid helistasid Kardo emale ja ütlesid, et seal oli öösel räme läbu toimunud, seega peaks neid ka natukene paika taguma.

Veel peaks Kardo emmele külla minema ja…ja…ja…ainuke asi, mida ma teha suudan, on lamada ja Kinder Buenot süüa. Ok, tegelikult ma näitan teile oma uut kummutit kah kohe, aga enne ma peaks ennast pesema. Oeh KUI RASKE ON ELADA, KUI MA KOGU AEG NII VÄSINUD OLEN :(

Advertisements

Tagged: , , , , ,

10 thoughts on “alatud valed

 1. Andra 6. okt. 2013, 12:57 p.l. Reply

  Mine pekki oma jõuluroogadega! Ma tahan verivorsti nüüd :((

 2. Kati Orgmets 6. okt. 2013, 1:28 p.l. Reply

  Jaa, tuli minulgi isu peale :P!

 3. Andra 6. okt. 2013, 1:54 p.l. Reply

  oota nüüd – varsti on kibekeeled Sul turjal, et rasedana kummutit tassid :D
  Pea vastu ! :))

  • Mallukas 6. okt. 2013, 2:41 p.l. Reply

   Mina ei tassinud siiski, Kardo ja Sannu said ise hakkama :D

 4. Krr 6. okt. 2013, 1:58 p.l. Reply

  Mõistlik oleks veel mõni kummut vm suurem panipaik hankida, sest Mari asju ei ole varsti jälle kuskile panna – lasteasjad paljunevad meeletu kiirusega:D

  • Mallukas 6. okt. 2013, 1:59 p.l. Reply

   Mul pole enam kodus kohti, kuhu neid kummuteid panna :D

 5. daki 6. okt. 2013, 3:16 p.l. Reply

  Ära pabla, Milal pole senimaani kummutit.

 6. Sandra 6. okt. 2013, 3:20 p.l. Reply

  Noh ja nüüd mõtle, et varsti oled ka koguaeg väsinud ja VEEL ROHKEM, aga Sul ei ole LUBATUD enam olla väsinud, vaid pead kellegi teise pärast jube tragi olema! :)

  Ja Kinder Bueno kohta – raudselt ostsite selle 4-paki Selverist, eks :D

 7. Maarja 6. okt. 2013, 3:21 p.l. Reply

  Ma arvan, et teil Mari päeva-paari pärast olemas, kui Sa nii suurt koristamis- ja korrastamistungi tunned :D + Murphy seadus ehk kõik asjad juhtuvad korraga: Kardo ema haiglas, kassid toita, töllmökale vaja koht kätte näidata, üürnikud jnejne …

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: