Kuidas aitavad kassid lapse saamiseks valmistuda?

Uurisin siin hiljaaegu, et kas lugejate seas oraakleid ka on, ja pean nentima, et osad teist on juba haledalt hävinud. MINA veel nii haledalt hävinud ei ole, sest mina ise pakkusin ka huupi 8dat. Kardo pakkus esialgu 13. kuupäeva, aga ma keelasin tal seda pakkuda, sest see tundub nii õnnetu number ja selgeltnägijate tuleproovis alles oli üks naine, kes rääkis, et ta lapsed sündisid ja surid 13dal. Seega, kallis Mari, kui vähegi võimalik, siis väldi seda kuupäeva. Ma olen NIIGI KAUA sind ENDA SEES hoidnud, et kogu see asi tulevikus nõnda veega alla lasta. Sest sina, mu kallike, pead elama IGAVESTI!

Ühesõnaga, on kaheksas ja mina ei sünnita. Kuigi õhtu tõepoolest on alles noor, aga ma tunnen ennast küll päris tavaliselt ja nagu ma aru saanud olen, sünnivad enamik lapsi ikka öösiti. Seega on mul iga hommik tunne, et ma olen midagi üle elanud ja jälle on ees üks päev, kus ma EI sünnita. Saatuse iroonia oleks nüüd, kui Mari millalgi päise päeva ajal otsustaks tulla, aga eks seda näitab vaid aeg.

Head koostööd teevad muidugi kassid, kes on otsustanud anda endast absoluutse parima, et meid lapse sünniks ette valmistada:

 • Nad karjuvad, kui soovivad süüa saada. Muidugi nad tahaks ju suht kogu aeg süüa saada.
 • Nad äratavad meid öö jooksul korduvalt üles. Kuna nad on öösiti suht hullumeelsed, otsustasime eile, et hakkame magamistoa ust öösel kinni hoidma, sest muidu peame nende ukse taga kräunuvate kassidega siis diilima, kui laps juba majas. Ehk siis eile õhtul diilisin ma sellega, kuidas mõlemad kassid, erinevatel kellaaegadel kurvalt ust kraapisid. Kurg lisas veel juurde enda kurva “mauuuuuu!” ja Joosep otsustas, et ta ei vajagi sisse laskmist ja hakkas hoopis lingile hüppama. Kaks korda pidin neid sealt ukse tagant peletamas käima. Homseks meisterdan ukse kõrvale veepüstoli.
 • Nad situvad ja haisevad. Olen kuulnud, et väikelastel sama komme?
 • Lõhuvad kõike, millele käpad taha saavad. Mitte vaid imikupõlveks ei valmista kassid sind ette. Ka päris väiksed põngerjad kipuvad kõike laiali tassima ja lõhkuma, eksole?
 • Nad ei oska asju jagada. Kui üks tuleb kaissu, otsustab teine, et tahab ka. Asi lõppeb kaklusega. Kui üks läheb kassimaja katusele peesitama, otsustab teine, et see paistab tõesti parim hetk seda teha olevat. Muidugi kulmineerub asi kaklusega.
 • Valmistavad mind ette füüsilisteks kannatusteks sünnitusel. Kurg eriti ei aita, aga Joosep paar korda päevas ikka abivalmilt kargab mulle kallale.
 • On hästi armsad. Siinkohal pean rohkem kiitma Kurge, kes hellalt, nõnda hellalt mulle sülle tuleb, nurru laseb ja on HÄSTI armas. Mmmm… nii nii armas…
 • On väga naljakad. Teate küll, kuidas beebid teevad naljakaid nägusid ja grimasse. Minu kassid seevastu aga komistavad, libastuvad, kukuvad ja hävivad nii paljudel viisidel et see pakub ka nalja. Kassid lihtsalt ON naljakad:

Tagged: , , , , , ,

43 thoughts on “Kuidas aitavad kassid lapse saamiseks valmistuda?

 1. Eger 8. okt. 2013, 11:05 e.l. Reply

  Noo, ma pakkusin 15. kuupäeva, we’ll see :)

 2. Edith. 8. okt. 2013, 11:07 e.l. Reply

 3. Kati 8. okt. 2013, 11:11 e.l. Reply

  Ma pakkusin väga optimistlikult üheksandat. Ära valmista mulle pettumust, palun. Kui ma homme ärkan, siis ma tahan juba lugeda, milline oraakel ma olen. Võib-olla lähen siis isegi selgeltnägijate saatesse. Ürita vähemalt, naine!

 4. Krissu. :) 8. okt. 2013, 11:24 e.l. Reply

  11 !

 5. Ethel 8. okt. 2013, 11:32 e.l. Reply

  Ma pakkusin väga julma kuupäeva .. st 31.oktoober :D Ma tõesti loodan, et sa saad Mari enne seda välja meelitada, aga kuna sul pole nö ideaalrasedus olnud, nagu mõnel :D, siis pakkusin sellise.

  • Kati Orgmets 8. okt. 2013, 12:57 p.l. Reply

   31ni ei lasta paraku nagunii rasedusel minna. Kuna ta TA on 14.10, siis hiljemalt 28ndaks on Mari välja meelitatud :)

 6. Kaisa L 8. okt. 2013, 11:34 e.l. Reply

  Nagu sai pakutud 11.oktoober! Endiselt 100% kindel, et siis on aeg. :))
  Damn, see kass on vägaa naljakas! :D

 7. Liina 8. okt. 2013, 11:42 e.l. Reply

  ehee, ma just paar päeva tagasi rääkisin oma sõbrannaga, kellel ei ole veel lapsi, aga see eest on kass, sellest samast asjast, et pm on tal on ettevalmistus olemas. Tema kass lisakas väsib õhtuti ära ja muutub pahuraks, hakkab tähelepanu saamiseks igasugu ebameelidvaid veidrusi korraldama. Hommikul ja päeval puhanuna on ideaalne loom, aga õhtuti kipub jaurama. Tuli kuidagi tuttav ette :)

 8. Kaur 8. okt. 2013, 11:47 e.l. Reply

  Haisevad – ei haise, lõhnavad piima järele hoopis. Rinnatoidul oleva lapse kaka on pmst lõhnatu. (Aga küll sa sellest veel kirjutada jõuad)

 9. luize 8. okt. 2013, 11:48 e.l. Reply

  Minu aruston 13 kuupäev väga tore, seda enam, et see on juhtumisi pühapäev. Nii et las tulla. Aga muidugi, minu meelest annab see ilmakodaniku sünd ikka paar paeva ette teada juba, minul näituseks oli nädal enne korraks selline tunne, et nüüd on minek. Aga siis sain nädalajagu veel rahulikult lebotada. Aga päris nii ikka ei ole, nagu filmis, et ühel hetkel tulevad plaks veed ära ja enne seda ei ole justkui midagi olnudki.
  Kui nii läheb muidugi, siis oled täiesti erakordne. Hoiame pöialt.

 10. Mai 8. okt. 2013, 11:49 e.l. Reply

  Minu nooremal tütrel, kes on üks absoluutselt vahva, armas ja tore ja mõnevõrra peast segane noor inimene, on täna sünnipäev. Seega pakkusin ka Sulle tänast kuupäeva. Palun, veel ei ole õhtu, ürita ikka kuidagi täna :).

 11. Eva 8. okt. 2013, 11:58 e.l. Reply

  Kuule, Siim tõstis meil magamistoa lingi teistpidi, et Alfa seda lahti ei hüppaks öösel. Muidugi ta alguses proovis ja siiamaani on mõni üksik öö, kus ta meeleheitlikult vastu ust viskub, aga üleüldiselt on harjunud ja leppinud ka, et uksest sisse ei saa. Küsi Kardolt, äkki ta raatsib ka sinu linkidega midagi ette võtta :)

  • Andra 8. okt. 2013, 12:09 p.l. Reply

   Meil on lingid teistpidi pööratud näiteks ja… No, vahel leiutad ise, mismoodi ust lahti saab :D

 12. Ingrid Kaasik 8. okt. 2013, 12:07 p.l. Reply

  Ei sünni enamus lapsi öösel :-) TUlevad just siis kui heaks arvavad. Esimene laps ei andnud midagi teada, lihtsalt tundsin – vaja sünnitusmajja kobida. Teisega tuli järsku mingi totakas väsimus. Kohe niisugune, et silmad ka lahti ei seisnud. Magasin tunnikesed ja oli suht norm olla. Aga mingi aeg vastu hommikut oli äkisti voodi lainetav tiik ja siis tuli minna. Ja valus on ka aga see on kuidagi teistmoodi. Sünnituse ajal on tunne, et oi kuramus sellist asja enam mitte iiiiiiiialgi ei tee. Aga kui juba koju saab, on meelest läinud :-D Ega midagi – jõudu, jaksu ja pikka meelt, küll Mari tuleb, ei tulemata jää. Ja ma pakkusin 10. kuupäeva. Aga ega 13 ei ole ka paha kuupäev, ma ise olen sel päeval sündinud :-)

 13. Hellutr. 8. okt. 2013, 12:08 p.l. Reply

  10!

 14. Andra 8. okt. 2013, 12:10 p.l. Reply

  Ma ei hakanud oma Nastja-võimeid rakendama, las laps tuleb siis kui tahab!

 15. Merka 8. okt. 2013, 12:22 p.l. Reply

  Mina pakkusin 12.oktoober. Kannata veel 4 päeva :)

 16. Oimakas 8. okt. 2013, 12:24 p.l. Reply

  Vaatasin, et kellelgi aitas see lingi tagurpidi keeramine? Meie kass igatahes ulgus ja kraapis uksetaga kõik need 14 aastat, mil täiskasvanu oli. Seega ei harjunud ta küll ära sellega, et enam tuppa ei saa. Mingil ajal monteerisin ukse külge põrandaharja (ei olnud lingiga uks), et siis ma vähemalt ei pea voodist üles tõusma 4x öö jooksul, et kass tuppa ja siis toast välja lasta, vaid siis kas lükkasin või tõmbasin harjaga ukse kinni või lahti :D

  • Oimakas 8. okt. 2013, 12:27 p.l. Reply

   lisaks ma pakkusin 24ndat oktoobrit, sest enne seda oleks ta vist Kaalud ja endal kaaludena tundub ikka eriti võigas… vahetaks iga kell välja mingi muu tähtkuju vastu.
   Üks sõber isegi kunagi peale pikka aega suhtlemist küsis, et oota, sa oled kaalud? Kaalud naised on ikka eriti imelikud kõik :D

 17. Liisu 8. okt. 2013, 12:38 p.l. Reply

  Ma enda kassiga võitlesin 2 ja pool aastat. Magamistoa uks oli kinni ja iga öö kass mäugus ukse taga. Ei aidanud veepritsid ega igasugu muud värgid, sai isegi kord uks sinepiga kokku määritud, et ehk see hoiab kassi eemal, aga ei, talle hoopis maitses sinep. Lõpuks sai aga selline trikk tehtud, et tolmuimeja ööseks uksetaha, sisse lülitada ja juhe magamistuppa panna. Kui kass ukse taha tuli, siis lükkasn juhtme korraks tepslisse ja oli vaikus majas, seda pidi küll pea iga öö uuesti tegema, aga õnneks see väike liigutus und ära ei ajanud või tähendab ajas oluliselt vähem, kui iga poole tunni tagant voodist üles tõusta ja kassi veega pritsima minna.

  Aga kuupäevaks pakuksin ma 12. okt, on veel mõned päevad aega :D

  • Mallukas 8. okt. 2013, 1:01 p.l. Reply

   Tundub suht utoopiline, et ma üritan last magamas hoida ja siis undan tolmuimejaga :D seda lärmi ei suuda isegi kassid teha :D võiks sama hästi nemad sisse lasta :D

   • Liisu 8. okt. 2013, 1:03 p.l.

    Ma mõtlesin ise ka, et kui juba laps majas, siis seda trikki teha ei saa vist :D
    Aga minu kassi puhul oli see ainuke asi, mis toimis vähemalt :D

   • Mallukas 8. okt. 2013, 1:06 p.l.

    Muidu oleks suva ja nad võiks magamistoas ka olla, aga nad panevad nii hullu öösiti, jooksevad läbi lapse voodi jne, et kui tahaks seda last elus hoida, siis peaks kassid kuidagi välja saama :D

 18. Liisu 8. okt. 2013, 1:20 p.l. Reply

  Õige, last tuleb ikka elus hoida :D
  Mul oli see jama, et kass käis ja kondas voodi all, kolistas asjadega, siis hüppas kapiotsa, kraapis seal miskit, siis arvas, et lahe oleks kummuti pealt asju alla lükata ja no eks sa siis maga sellise müra sees.

  • Mallukas 8. okt. 2013, 1:21 p.l. Reply

   No sellised asju nad teevad nagunii, aga ma ammu juba immuune nende helide suhtes :D

 19. Renna 8. okt. 2013, 1:46 p.l. Reply

  Minu kassil on ka lollakas kraapimise komme. Ja kui üritan sellest mitte välja teha, tuleb istub mulle voodi kõrvale ja hakkab ülikõvasti karjuma. Lapse voodit pole veel kokku pannud, kuid loodan, et kass sinna tikkuma ei hakka. Tahaks siiski neid mõlemaid öösiti enda juures hoida…

 20. Revenga 8. okt. 2013, 1:55 p.l. Reply

  Üks kord tahan ma päriselt häälega naerda Su postitust lugedes ja siis on just järelvastaja usinalt oma tööd mu nina all kirjutamas.

 21. Rents 8. okt. 2013, 1:56 p.l. Reply

  Sugulane just sünnitas pühapäeval. Lõuna paiku tundis juba, et oleks nagu varsti vaja, aga teise lapse sünnipäevapidu oli, nii et tuli ikka külalised ära oodata ja ära tervitada ja kella kolme paiku läks siis haiglasse. Kell pool viis saime sõnumi, et tütar käes. Nii et loodame, et sul ka nii kähku käib. Ja kui ta sul juba olemas on, tulen Tallinnasse teda vaatama, mul üks teine ka nagunii vaja üle vaadata.

 22. Kelli 8. okt. 2013, 2:25 p.l. Reply

  Väiksed beebid tglt ei haise… :) Isegi prügikast ei haise mähkudest.
  Mina pakkusin 11 okt, õnneks sinna veel tiba aega :)

 23. Sille 8. okt. 2013, 2:27 p.l. Reply

  Minu lapsed on 13. sündinud ja ei eelda, et nad varsti surema hakkavad. just äge maagiline number :) Ennustasin ka Sulle sellepärast 13-ndat :D Ja tolmuimeja meeldib (minu) beebidele, see heli millegipärast rahustab neid ..

 24. Kelli 8. okt. 2013, 2:27 p.l. Reply

  Aaaa ja meil ka kasside pärast magamistoa uks öösel kinni. Alguses panid hullu, lõpuks harjusid :)

 25. yxkb 8. okt. 2013, 2:35 p.l. Reply

  13. kuupäev on väga lahe. Minu sünnipäev just – 13. oktoober.
  Olen elanud väga õnnelikku elu ja seetõttu julgen seda kuupäeva ka pakkuda!

 26. lipsuke 8. okt. 2013, 3:49 p.l. Reply

  vut-vut kükke tegema ja treppidest üles-alla jooksma, seksimaraton ei teeks ka ilmselt paha :D

 27. triinu 8. okt. 2013, 4:10 p.l. Reply

  Minu laps on sündinud 13 detsember, väga tubli ja terve 6 aastane neiu, asi on su mõtlemises kinni;)
  Muideks kumbki mu lastest pole sündinud öössel, üks sündis 20.23 ja teine sündis 14.43.
  Sa oled muidugi tubli, aga mina olen küll päris hirmul su lapse pärast…kassid ja vastsündinu pole just parim kooslus. Muide sina ei tohiks üldse kassi liivakasti puhstada(ma lugesin et alles tegid seda) toksoplasmoos on üsna ohtlik värk.

  Aga veere veere:))

  • Rents 8. okt. 2013, 5:25 p.l. Reply

   Toksoplasmoos on nagunii olemas umbes poolel inimkonnast. Ohtlik on see ainult siis, kui just raseduse ajal nakatuda – arvestades seda, kui kaua Mariannil juba kassid on, on üsna tõenäoline, et ta just praegusel hetkel selle nakkuse saab. Umbes samas kategoorias soovitusega, et praegu küll ei tohiks välja minna, võid auto alla jääda.

  • elex86 8. okt. 2013, 6:06 p.l. Reply

   Mul ka öösel sündinud lapsi pole. Üks sündis 22.30 ja teine 12.35.. aga sünnitegevus on mõlemal juhul öösel alanud :D

 28. Kärt 8. okt. 2013, 5:24 p.l. Reply

  Kassid ja beebid ei pruugi olla üldse ohtlik kooslus. Kui mu väike vend sündis siis olid meil siiami kassid ja ütleme nii, et kassid olid parimad lapsehoidjad. Niikui vennal midagi oli nuttis vms ja mul ema kohe ei reageerinud siis üks jäi lapse juurde ja teine jooksis ema juurde karjuma. Niikaua karjus kuni mu ema venna juurde läks. Magasid vennaga koos võrevoodis. Mitte ta peal aga parajalt kaugel, et hea valvata oleks. Pole üle ka vaja reageerida. :D

  Ja võib olla tõmbab su kasside öised jooksutuurid maha see kui laps majas on. Kõik võib võimalik olla.

 29. elex86 8. okt. 2013, 6:02 p.l. Reply

  See 13 kuupäeva jutt ruttu suhu tagasi! :D Mul poeg 13ndal sündinud. Aga mina pakkusin 10, kuigi kohe peale pakkumist hakkasin mõtlema, et oleks vast pidanud 13 pakkuma :) Niiet, tee oma viimased toimetused ära, mis vaja enne sünnitust teha. 2 päeva veel aega :)

 30. elex86 8. okt. 2013, 6:04 p.l. Reply

  Aa, kasside kohta seda ka veel, et mu kass kaotab koguaeg patsikumme ära.. Nagu lapsedki kaotavad neid :D Mu plika vähemalt küll kaotab :D

 31. Helena 8. okt. 2013, 8:59 p.l. Reply

  Jahh, see öine sünnitamine ei ole reegel, kuigi alata võib küll öösel. Mul esimene kl 2-10.55, teine 6-10.40, kolmandaga asusin kl 22.30 kodus magama minema ilma ühegi tundemärgita, käis krõps, veed hakkasid tilkuma ja kl 23.45 oli laps haiglas kätel. Ise ennustasin 18ndat.. Esimesed kipuvad üle minema. Samas see sama reeglipärane kui öine sünnitamine

 32. Kass 9. okt. 2013, 8:05 e.l. Reply

  Pakkusin 14, sest emme sünnipäev 14 ja ta suht nunnu.
  13 on minule küll hea number olnud. Esimene üürikas oli krt 13 ja nüüd maja 13. Ja miks peaks reede 13 olema jubedam kui laupäev ja 14:0

  Meie kass on ka nagu laps. Alati peab viibima seltskonnaga koos ja tegema midagi absurdset.Kodus meil uksi kinni pole hoitud ja seega näib võimatu kassile selgeks teha,miks nüüd nii on.

  • Mallukas 9. okt. 2013, 10:11 e.l. Reply

   Minu maja on ka number 13 :D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: