Et pekid ei oleks valla

Ma sada korda halasin, et nii lodev on kuidagi olla pärast sünnitust. Tundsin ennast rõveda vaalana ja kandsin ainult lohvakaid riideid. Kuni minu ellu saabus MAAILMA PARIM ASI – korsett!

Pärit on ta Vanilladreami kauplusest ja seal on ta nimetuseks rasedusjärgne korsett. Pildi peal on ta muidugi seksika naise selga tõmmatud, aga minu seljas näeb ta välja selline:

20131112_193912

 

Tekstuurilt on ta pealt selline kummine või lateksine, aga seest mõnusalt pehme ja puuvillane. Näha on, et korsett teeb rängalt tööd, püüdes mu volte taltsutada :D Muuseas hea oli see, et kuna kodukal on selline tabel, mille järgi sa saad vaadata, et mis suurus korsetti sul vaja läheb, siis selle järgi peaks mul seljas olema XS. Tellisin ära, sain kätte ja tulemuseks oli see, et see ei läinud kaugeltki mulle selga. Ka mitte S. Alles M’i suutsin selga venitada. Ega see vaala elu kerge pole.

Ma sada korda võtsin ennast kokku, et ilma korsetita pilti lisada, aga see on nii jube vaatepilt, et ma ei suuda lihtsalt :D Aga ütleme nii, et see must kleit pole mulle iial nii hästi istunud. Natuke on punu ees, aga see on YOLO!

20131112_193714

Mari tahab mulle vist vastu vahtimist anda

20131112_193723

Kergelt kolmandat kuud rase tundun, aga mis siis :D

Advertisements

Tagged: ,

32 thoughts on “Et pekid ei oleks valla

 1. Sandra 12. nov. 2013, 10:14 p.l. Reply

  Sul pole häda midagi!Ilus noor naine ning ema oled :)

 2. Kadi 12. nov. 2013, 10:36 p.l. Reply

  Ära põe, mul 2 tütart. Teine sündis 1,7a tagasi ja mul siiani rasedakõht. :/

 3. gertu saareli 12. nov. 2013, 10:50 p.l. Reply

  Paar kuud veel ja see tilluke punu on ka kadunud:) Mina olen oma kaalu üllatavalt kiiresti tagasi alla saanud, pole mingit dieeti pidanud ega trenni teinud, küll sa ka varsti jälle sale oled :)

 4. Laura 12. nov. 2013, 11:29 p.l. Reply

  Sul on kihvtid põsesarnad!

 5. merka 13. nov. 2013, 12:00 e.l. Reply

  Oi teid küll. väga kaunis on ju kõik. isversusver küll, sul pole laps veel 2-kuunegi. ega ometi seda jama ei taha mis juhtus minuga, et peale sünnitust 2 nädalaga läks 8 kg. Oli kergem, kui enne rasedaks jäämist. No võib ju tunduda, et lahe, agaaa…, tegelikkuses oli see ülemäärane kurnatus, kuna lapsel gaasid algasid juba haiglas, siis istusingi ööd ja päevad temaga palli peal ja õõtsusin üles-alla:))) ja ülejäänud aja rippus ta rinna otsas nagu väike kaan. olin nagu poolhullu. magamata ja läbi nagu läti raha. Kuskil 4dast nädalast sain kuidagi joone peale ja kohanesin natsa. Füsiloogia aga räägib sellest, et kui kõik kulgeb tavakiirusel, siis kolmada elukuu alguseks peaks org olema tagsi läinud, aga loomulikult on individuaalseid erinevusi (mõnel kauem, mõnel rutem). ja kui on jäänud veel mõningad titekilod (neid bloggijal küll pole), siis rinnaga toitmine kaotab need lapse 1 se eluaasta täitumise ajaks umbes. ja so, kui inimene on mõneti paksu, no ja siis. ega maailmas pea ringi jalutama ainult modelli mõõtudes inimesed. ja lõpetuseks lisan, et bloggija on ju täiesti sale ja vinks-vonks igati. no kus kuradi kohas näeb ta vaala. kehatajuhäired on tõsine teema ( plees võta seda musta huumorina). aga jah korsett või korrigeerivad sukapüksid aitavad siluda küll, kui tahetakse liibuvat asjadust selga tõmmata, tean omast käest, sest vaatamata kaalu langusele on kõhunahk ikka nats väljaveninud ja ilmselt läheb veel aega enne, kui see tagasi tõmbub endiseks,a ga kui ei tõmbu kah….ja siis:), milleks siis 70 dennised sukapüksid on ;)

 6. Liisa 13. nov. 2013, 12:15 e.l. Reply

  Pole midagi muud öelda, kui OUUUUUUUU MAAAAI GAAAAAAAAAD mis hala. Ometigi ei erine see hala ju nende tibinate komplimentide nurumisest, kus nad panevad ilusa pildi üles ja kirjutavad alla KUI KUI kohutavad nad välja näevad. Ma loodan, et su postitus on nali… sest et sa tead kindlasti ise ka, et sa näed välja kõhn, tervislikult kõhn, nii nagu peaks olema. Ma olen ka kindel, et su BMI on vägagi normaalsel tasemel. So get over it, kõhnade inimeste hala oma “suurtest pekivoltidest” on üks kõige nõmedamaid asju siin ilma peal.

  • Mallukas 13. nov. 2013, 12:18 e.l. Reply

   liisa, anna oma e-mail :D ma saadan sulle pildi ja ÜTLE mulle, et need pole voldid

   • Oimakas 13. nov. 2013, 2:51 e.l.

    voldid on ka inimestel, kelle kehamassiindeks on tasakaalus. näiteks nagu mul! :D

 7. K 13. nov. 2013, 8:33 e.l. Reply

  vot see on see rahuliku lapse kõrvalnäht. kui sul oleks selline hull olnud nagu mul, kes ei maga kuidagi ja keda on vaja kogu aeg kussutada, ise ei saa süüa ega magada, noh nagu siin eespool keegi juba kirjeldas – oleks hoopis teine lugu. mul läks 14 kg 10 päevaga! jõudsin isegi raseduseelsest kaalust veel 4 kg alla minna, siis hakkasin vägisi sööma…ja noh, eks kõik tuli peagi jälle tagasi :(

  • elex86 13. nov. 2013, 10:35 e.l. Reply

   Mul läks esimese 2 nädalaga ka kõik rasedusega juurde tulnud kilod maha, pluss veel 4 kilo. 3 aastat hiljem läks sammuti. Kogu rasedusega tulnud kilod, pluss veel 4 kilo. ja nii olen siiani säilinud :D lapsed 8 ja 5 aastased.

   • Mallukas 13. nov. 2013, 10:53 e.l.

    Kaalunumber on mul ka 1kg rohkem kui enne sünnitama minekut, aga lodevam on olla :D

   • elex86 13. nov. 2013, 7:02 p.l.

    :D Usun, et seegi läheb ajaga paremaks :)

 8. Liisu 13. nov. 2013, 10:27 e.l. Reply

  Tõesti see on muidugi geneetiline eripära aga samas kindlasti ka rahuliku lapse eripära :P Minul neli kuud pm. kaal seisis kohapeal. Siis lõppes rinnastpiim otsas ja sellega koos hakkasid kaduma ka kilod. Ja nii kui laps hakkas juba roomama ja ennast püstitõmbama. Oli ka minul rohkem tegutsemist ja sellega koos ka läksid kõik ülekilod võluväel. Trenni ja muid asju ma tõesti ei teinud ja sõin ikka mida tahtsin. Kärutamas küll käisin aga see mu kilosid küll ei mõjutanud. Nüüd pea kaks aastat hiljem kaalun jälle samapalju nagu enne rasedust. Kuigi tahaksin mõned kilod rohkemkaaluda. Sest liiga vähe pekki ja liha võtavad ka jõu ära :(

 9. Age 13. nov. 2013, 10:30 e.l. Reply

  Appi, kui närvi mind ajab see, kui keegi kurdab, et pole oma kehaga rahul ja tahaks midagi ette võtta, siis alati leidub neid kaagutajaid, kes väidavad, et temal on veel hullema ja kurtja olgu üldse vait.
  Kuni inimene ennast haiglaselt ei näljuta või kuidagi teisiti oma tervisele ohtu ei sea, siis on tal täielik õigus OMA keha üle otsustada ja pingutaja ja püüelda ideaali poole. Olgu sellel kurtjal siis natuke lõtv nahk või 2 kilo ideaalini, ikka on õigus soovida paremat, selleks ei pea 50 kilo ülekaalus olema ja surma hirmu tundma.

 10. Evelin 13. nov. 2013, 11:12 e.l. Reply

  Noh, minu meelest pole hullu ka midagi. Võib-olla korseti teene, võib-olla mitte.
  Kuigi, mis mulle pildi pealt tundub, on see, et seisad selg nõgusalt ehk siis kõht ees. Mul on kogu elu olnud väike punu ees, kuigi kehakaal on normis. Mingi hetk hakkasin sellele rohkem tähelepanu pöörama ja üritan käia vähem nõgusa seljaga, st lükkan puusad rohkem ette. Ja oh suprise-suprise – viimasel ajal tundubki nagu oleks kõht väiksemaks läinud. Ja isegi kaalust on alla läinud.
  Ühesõnaga – ära mõtle endast pahasti, keha läheb stressi ja hakkab hoopis rasva koguma. :D Pealegi, pole põhjust ka.Väga ilus noor emme oled. :)

 11. Aile 13. nov. 2013, 1:07 p.l. Reply

  Mallu, kui sul on kaalunumber 1 kg rohkem, kui enne sünnitama minemist, siis oled sa juurde söönud u 8 – 10 kg (lootekott pluss looteveed, beebi kaal umbes 3 kg ning suurenenud vereloome tõttu lisaliitrid verd ja vedelikku organismis), sest piima täis rinnad kaaluvad umbes 1,5 kg tk st 3 kg ainult. Seega peaks ehk korrigeerima veidi toitumist, sest kui nii jätkad, oled Mari pooleaastaseks sünnipäevaks +20 kg. Ja vot siis on tõesti pahasti. Imetamine võtab u 500 kcal päevas, ehk kui liigud vähe ning oled naisterahvas, peaksid tarbima umbes 1800 kcal päevas ning imetades siis vastavalt 2300. Kui soovid kaalu alla saada pooleaasta juubelipidustusteks, tuleks süüa u 2000 kcal päevas – ja loomulikult seda peamiselt tervislikku toitu. On palju erinevaid kalorikalkulaatoreid netis, naistekal omal ka olemas kaaluabi.ee nt.

  • Mallukas 13. nov. 2013, 1:15 p.l. Reply

   ma tahtsin öelda, et enne rasestumist, mitte sünnitama minemist :D

 12. soodomakomorra 13. nov. 2013, 1:16 p.l. Reply

  Kas ma saan muidu õigesti aru, et küsid inimestelt läpaka ostmiseks toetust ja ostad endale samal ajal 40 eur korseti?

 13. Meelika 13. nov. 2013, 3:51 p.l. Reply

  Ma olen nüüd läbi jõudnud lugeda umbes 96% sinu sissekannetest. Ja ma pean ära mainima, et sa oled ikka umbe hää leid.. Ma kujutan ette, et poleks ma seda blogi leidnud oleksin vist hallimassi sekka astunud ja normaalseks hakanud. Kuid ei!
  Sest.. no problemo ma pole üksi :D

  • Mallukas 13. nov. 2013, 4:53 p.l. Reply

   ära jumala eest hakka jah :D

 14. N 13. nov. 2013, 4:13 p.l. Reply

  Kuule Mallukas, kas Sul on tõesti vaja sellist egoboosti, et paned üles pilte oma peaaegu täiuslikust kehast ja kerjad siis komplimente? Pane korsett selga ja tunne rõõmu, kui see Su enesetunde veelgi paremaks teeb, aga ausalt, usun, et tead isegi, et Sul tegelikult midagi viga ei ole. Ja soodomakomorral on õigus – kui kogud samal ajal raha uue arvuti ostuks, ei ole eriti sobiv demonstreerida, et hankisid endsle korseti näol just uue mänguasja.

  • Mallukas 17. nov. 2013, 12:00 e.l. Reply

   Tead, selle eest maksis hoopis Kardo, nii et hold your horses

 15. Birgit 13. nov. 2013, 5:56 p.l. Reply

  Suurus M võrdub vaal? :)

  • Mallukas 13. nov. 2013, 5:57 p.l. Reply

   naljaga ikka, kallis sõbrake :D

 16. Liis 13. nov. 2013, 7:11 p.l. Reply

  Sa võiksid teha siis parooliga postituse, kus näitad kõhtu :D Sest ausalt, ma olen ka äsja sünnitanud ja tahaks teada, kas ma olen normaalne või ei :D Äkki mees kiidab niisama, et oled ilus kaunis armas :D

  • Mallukas 13. nov. 2013, 7:14 p.l. Reply

   Ma arvan sama, et Kardo ajab sitta :D

 17. Liis 13. nov. 2013, 7:41 p.l. Reply

  Ei no sinu puhul ttundub, et seda pekki nagu polekski:D Aga minul on seda lademetes ja mees ikka ütleb, et olen väga seksikas ja ahvatlev :D

 18. Liis 13. nov. 2013, 7:42 p.l. Reply

  Sest ega ükski korsett ei saa muuta tõelist pekihunnikut:D Väga kaunis naine oled ja emadus sobib sulle ;)

 19. Helene 13. nov. 2013, 10:19 p.l. Reply

  Igal naisel peab natuke pekki olema mida mehel oleks katsuda.

 20. Liisa 15. nov. 2013, 4:10 p.l. Reply

  Mhm, korsett on jh hea idee .Ma kujutasin ette, et panen juba peale sünnitust selga ja väljun 3 päeva pärast võiduka ja ideaalse, ning glamuursena ;D Nii et kõik mõtleksid, et kelle laps tal huvitav käe otsas on ; p Aga ei vedanud siis välja veel, alles nädala pärast läks 36/38 korsett selga, Lindexi oma, kuid peale seda hakkas mühinal tagasi tõmbuma. :) Hoidsin öösel ka seljas… Aga valutas muidugi rohkem …. Ütleme nii, et kui liiga sissepoole kõht oli juba, siis võtsin ära . Sul näeb ka seksikas välja, korsett ju iseenesest on juba seksikas, alati : )

  • Mallukas 15. nov. 2013, 9:37 p.l. Reply

   Mul veel tagasi pole hakanud tõmbuma, aga ilus on see korsett jah :D!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: