Narri meest, mitte mehe kotti

Alles ma jõudsin siin halada, et kott on nii rääbakas, et lausa häbi sellega välja minna, sest inimesed vaatavad järgi ja näitavad näpuga, sest mul nii tülgastav käekott. Kuna vanasõnagi ütleb, et kus hala kõige suurem, seal abi kõige lähem, siis ootas ka mind täna Smartpostis pakikene, mis peitis endas UUT KÄEKOTTI! Halleluuja!

Muidugi pidin kohe automaadi kõrval pilti tegema. Kott sobis lausa mu riietega kokku!

No kas pole mitte lahe? Hippster on ikka eriti awesome pood, et nõnda heldelt kingitusi saadab. Oleks mul palju-palju raha, siis ma tahaksin sealt veel vähemalt miljonit kotti! Kardo, kui sa seda loed, siis jõulud on tulemas ja sel aastal tahaksin ma kuuse alt leida:

Neediline kott

Kas pole mitte lahe seljakott?

Väike südameke

Ma usun, et see öökull läheks Marile peale, kui ta suurem on :D

Nii ilus punane kott

Et jah… Ühtlasi ootan ma sinult, Kardo, ka juveele, kullakange, rubiine ja muud säärast naiselikku blingi. Ära arvagi, et sa vaid ühe kotiga pääsed! Aga minu kott on imeline, aitäh, kallis Hippster!

1420388_10151993732549911_1438007320_nNüüd ma hakkasin mõtlema, et mida ma veel jõuludeks tahta võiks? Ja mida ma teistele kingin? Vanavanematele mõtlesime need kalendrid lasta teha, kus iga kuu saab mõnda Mari pilti imetleda. Kardole on mul ka kink olemas, aga ma ei saa teile seda näidata, sest muidu ta saab ju teada :D

Kas keegi on juba jõulukinkide ostmisega ametis? Või on teil lahedaid ideid, mida ise teha? Ma juba küünla meisterdamise vahendid ostsin endale mingi aeg, seega seda pole mõtet soovitada :))

Tagged: ,

49 thoughts on “Narri meest, mitte mehe kotti

 1. carulin 18. nov. 2013, 4:42 p.l. Reply

  Mul on siin tööjuures, suur printer millega saab suuremõõtmeliselt printida ja mõtlesin, et sõpradele prindin neile meelepärase pildi, mis nad saavad siis einale panna või mis iganes sellega teha. Kuna ise on meelepärast pilti raske valida, siis ütlesin neile juba ammu ära, et valige pildid välja ja saatke mulle, ma lasen need välja.
  Mehele ilmselt kingin gameritele omased korralikud klapid koos mikorfoniga. Koer saab jõulusöögiks liha käntsaka ja ennast mõtlesin kostitada korraliku kohvimasina või tolmuimejaga :D Mehele ütlesin, et kinkigu meile telekas, uus kummut, mille sahtleid saaks normaalselt lahti, ilma, et sa kuskilt midagi küljest ära tõmbaks või triikraud ja triikimislaud. Väga perenaiselikud soovid, aga asjad mis kuluvad kõige rohkem marjaks ära. Ma olen seda laadi, et mulle ei meeldi kui kingitakse suvalisi nipsasjakesi, mis riiulil tolmu koguvad, et pigem ütle mingi ilus ja hea sõna mulle, kui, et kingid asja mis on suvaliselt poest ostetud, et oleks midagi kinkida.

  • Mallukas 18. nov. 2013, 4:45 p.l. Reply

   Ooo! Tahaks ka su printerit rüüstada :D

   Mul ka triikimislauda vaja (mitte, et ma triigiks, aga võib-olla siis triigiks? :D). Ühtlasti oleks vaja uut tekki, vana on nii niru :(

   • carulin 18. nov. 2013, 4:47 p.l.

    Kui ma jõulukingid välja saan prinditud, võime vaadata seda rüüstamise asja :D Mul kahju pole sealt ilusaid pilte printida, keegi seda nagunii ei kasuta… :(

    Me ostsime just Jyskist suure 200×200 teki, maksis miski 30 euri, väga mõnna!

    Andril on nii palju triiksärke, mis praegu on kõik kortsus ja tore oleks neid triikida, niigi näeb mees mul välja pool kodutu, siis võiks särgid vähemalt sirged olla… :D

   • Mallukas 18. nov. 2013, 4:49 p.l.

    Mul on ka 200×200 tekk, aga kuidagi nii.. õhuke. Tahaks, et tekk oleks raske ja mõnus :D

    Kardo õnneks triiksärke eriti ei kanna, aga ikka leidub teinekord asju, mis triikimist tahaksid hinges :D

   • carulin 18. nov. 2013, 4:53 p.l.

    Tite asjade triikimine on ka iseeneset kasulik, kuumus hävitab natukene pisikuid ;) Vähemalt kuskil keegi mainis, et tite asjade triikimine on soovituslik..

   • Mallukas 18. nov. 2013, 4:54 p.l.

    Ah, mis pisikuid neil riietel ikka on. Lööge mind nüüd risti, aga ma olen talle maha kukkunud lutti ka andnud :D

   • carulin 18. nov. 2013, 5:24 p.l.

    Minul isiklikult on kamakaks, ma ei hakka kedagi risti lööma :D

    Peaasi, et laps terve ja rõõsa!

   • H. 18. nov. 2013, 5:17 p.l.

    Pärnus on selline pood nagu Wendre vabrikupood. Sealt saab väga kvaliteetseid tekke ja patju ülihea hinnaga. Nt teki sain 5 euroga jne :)

   • kah ema 18. nov. 2013, 10:00 p.l.

    wendrel head asjad. sel aastal sai kohalikust sünnitusmajast wendre poolt lapseteki ja padjakese. kenad ja soojad. ja kerged.
    aga triikimisest. ma triigin ikka. kuna kuivatan korteris, siis jäävad riided inetult kortsu tavaliselt. laste lasteaiariided ikka triigin. kodused triigin strateegiliselt. ühelt poolt et suurem korts välja saaks. titeriideid ei triigi. kuna alati pole kõik plekid näha peale pesu, siis on mõtekam neid mitte triikida, kuna hiljem ei pruugi plekid välja tulla. samas on neid riideid suht vähe. pesen tihti. vahest võtan pesurestilt kuivand riide ja otse selga. ei viitsi ma igat vidinakest eraldi triikida.
    ja nende pisikute koha pealt. olen ise maal kasvanud, silmini porine pool ajast, inimestel külas käinud ja tubades mütanud, ei vaadanud keegi kas on asi must või mitte. midagi hullu ei juhtunud ja elan siiani :D oma lapsi ka pisikute eest paaniliselt hoidma ei hakka. neid võib ikka olla ju. muidu pärast on immuunsus nõrk ja muidu jama…

 2. meow 18. nov. 2013, 4:58 p.l. Reply

  Oeh, kingitegemise aeg tõesti läheneb ja ma pean ennast maailma halvimaks kingitegijaks, sest mul lihtsalt ei ole õigel ajal kunagi ideid. Ideed tekivad siis kui jõulud/sünnipäev ammu möödas :D aga suure punnitamise peale ma ikka oma kingid tehtud saan kuidagi. Sellel aastal ka juba mõtlen muidugi hirmuga, et mida elukaaslasele seekord kinkida. Ta on suur kokkaja ja kokandushuviline, niiet ehk midagi siis sellega seoses? Pean veel mõtlema. Endal nagu midagi praktilist vaja ei ole hetkel, sellepärast küsin endale jõuludeks Michael Korsi koti. Noh, see ju ka praktiline tegelikult ja ilus peab ju ka olema :D

  • getlin (@kiizupoeg) 19. nov. 2013, 10:51 p.l. Reply

   Väike mõte kokandus huvilisele :)
   Äkki mõni uus noa komplekt, mõni kokaraamat, mida ta igatsenud on :) Ning eramajade ning/või suvilatega peredel kulub alati korralik grill ära :D Ükski mees ei ole õnnetu sellise kingi üle :)

 3. rita 18. nov. 2013, 4:58 p.l. Reply

  kalender on üli hea kigitus..oma õele kingin 3D effektiga 4 osalise voodipesukomplekti,suuremale piigale barbie lõhna ,pisemale ei teagi :( mehele tema lemmik lõhna vercacelt,endale lasen jätkuvalt kinkida mõne toataime :) vanaemale kingime korvikese seepide ja kohvi jne..vaatab mis sinna sisse saab :)

 4. Eeps 18. nov. 2013, 5:03 p.l. Reply

  Sa ei taha triikida. Siiriöusli :D

 5. Carmen 18. nov. 2013, 5:05 p.l. Reply

  Mina triigin oma lapse riideid ainult siis kui need on toas kuivanud, sest siis on need niiiiiii kortsus ja kuidagi karedad. Aga soojal ajal ja muidu ka kui ilm lubab, kuivatan õues. Siis on riided tunduvalt pehmemad, lapsel ka parem olla :) aga pisikute kohta pole veel kuulnud .

 6. Mari 18. nov. 2013, 5:07 p.l. Reply

  Ma mõtlesin heegeldada jalgade otsa soojad sussid ning kuivatasin ahjus õunu, p0+-isike näks kõrvale. Vanavanematele samuti kalender poiste piltidega ja mehele tööriistakomplekt :D

 7. Liisu 18. nov. 2013, 5:08 p.l. Reply

  Mul on igasugustest asjade kinkimisest täitsa siiber, neid võib endale igaüks ka ise osta ja minu jaoks on asjade jaoks rohkem sünnipäevad. Otsustasin, et see aasta teen teisiti, ei hakka personaalselt igaühele kinke tegema, esiteks on see alati jube peavalu, kellele mida kinkida, pooltele pole nagunii midagi otseselt vaja ja teiseks on see hinnapiiri paika panek ka selline, et kui on palju inimesi kokku, siis teeb see kingiraha väikseks ja siis saabki selle eest miski mõttetu vidina. Ja mulle ei meeldi selliseid mõttetuid asju kinkida ..
  Igatahes, sel aastal teen teisiti.
  Küpsetan hunniku erinevaid küpsiseid ja selliseid soolaseid/magusaid asju, mida saaks kingikotti pista, ka mõned moosid/hoidised ja teen nendest paki ja kingin niimoodi ja mitte igaühele eraldi vaid tervele perele.
  Ise olen rahul sellise plaaniga ja loodan, et minu lähedased ka.

 8. Kaia Kersti 18. nov. 2013, 5:09 p.l. Reply

  Ma teen juba kolmandaid jõule kingid ise. Üle-eelmine aasta küpsetasin kõigile chocolate-chip cookies’id, eelmisel aastal tegin ise komme ja sel aastal mõtlen äkki mõne maitseõli, kehavõi, küünlad/seebid jms asjad meisterdada :)
  Muidu ma jõule ei salli, aga ise on päris tore nokitseda ning ei ole vaja stressata mida kellele kinkida, sest kõigil on ju nagunii kõik olemas.

  • Kaia Kersti 18. nov. 2013, 5:11 p.l. Reply

   Aa, eelmine aasta tegin töökaaslastele neid mandleid ka mida Maias Mungas pakutakse – kontor krõbistas ja kiitis :)

 9. Viivika Ilisson 18. nov. 2013, 5:25 p.l. Reply

  Jõulukinke veel ostnud pole , aga ideesid on juba päris palju :D
  Kinke tuleb pagana palju teha ka … :D
  Enda lapsele , 2 vennatütrele, ühele vennapojale , viiele õele ja kahele vennale :D emale , isale .. vanaemale .. mehele .. :D
  Ohh .. mehe vanemad jne veel ka :D

  Ja see triikimine .. mina triikisin poja riided läbi ainult enne esimest selga panekut .. peale seda tulid pesust ja kohe selga ka :D
  Ja ega ma eriti viitsi triikida ka .. triikimislaud ja triikraud olemas .. aga seisavad suht kasutult :D

 10. Seen 18. nov. 2013, 5:53 p.l. Reply

  Kuna ma olen hullumeelne netishoppaja, siis alustasin kinkide ostmist juba novembri alguses,et ikka jõuludeks kõik ilusti kohale jõuaks. See on mul yldse esimene aasta kui kinke teen. varem vihkasin kinke kirglikult, kuid nyyd tänu internetile on kergem. Mulle ei meeldida kinke, vaid kinkimise pärast. Tahan, et see pakuks ikka inimesele rõõmu või oleks kasulik. Ebay annab võimaluse leida inimestele vahvaid ja praktilisi asju hinna eest, mis ei nööri kurku kinni. Muide oma parimale sõbrannale leidsin kingi just tänu sinule Mariann – ta armastab igasugu kassiasju, seega tellisingi talle need vahvad kassisukad, mida siin demonstreerisid. :)
  Kallimale valisin välja aga neocube’i. Need vahvad magnetkuulid, millest saab igasugu asju meisterdada. Soovitan kinkida neile, kellele meeldib mõistatusi lahendada, nuputada ja meisterdada.

 11. Kristi 18. nov. 2013, 6:03 p.l. Reply

  Kuumus ikka tapab baktereid, aga ega kui laps kuskil vooras kohas vaga ringi ei rooma ja neid baktereid kuskilt ei saa, siis vast ei ole ka midagi kui ei triigi ta riideid.
  Joulukinkide kohapealt niipalju, et mehele tellisin juba ara rohelise Lacoste lohna ja teistele arvatavasti toon Pariisist mingi kulmkapi magneti vms ja koik, sest ma olen vaene rott.

 12. Katre 18. nov. 2013, 6:08 p.l. Reply

  Ma ostsin enne lapse sündi triikraua. Tundus selline noh.. must have.
  Pole kordagi kasutanud. Või noh, ainult selle voodikardina triikimiseks. :D

 13. Aili 18. nov. 2013, 6:58 p.l. Reply

  Ei tee kinke jõuluks ja ei taha neid ka saada. Ilmselt kahel lihtsalt põhjusel: ei oska kinke teha ja olen ääretu kooner (ja laiskvorst… see vist ka kolmas põhjus). Jõulud on kinkidetagi head.

 14. A. 18. nov. 2013, 7:50 p.l. Reply

  Ma ei saa täpselt aru, mis karvane asi seal vankri ääre juures on, aga esialgu vaatasin, et kassid on vankris kaasas:D:D

 15. Stine 18. nov. 2013, 8:38 p.l. Reply

  Arvasingi kohe, et selle koti halamise teema peale sind uue kotiga premeeritakse :D Eks see postitus veits sellel eesmärgil tehtud oligi onju? Lahe kott muidu küll. ;)

 16. helene 18. nov. 2013, 8:57 p.l. Reply

  Ma juba aiman mis ma jouluks saan Joulupreemiat vanavanemate kaest igal aastal.uhele sobrale pakk snikerseid ja vahuveini pudel.Teisele pudel habemeajamisvahtu ja banaani jaatist suuremal hulgal nali see sulaks ara.Eks ma veel motlen mida talle kinkida.Vend tahaks ulikallist filmi kaamerat.Isale ei oska kummi saapaid osta ja emale susse

  • thelilia 18. nov. 2013, 9:30 p.l. Reply

   :D Lugesin kõva häälega kommentaari endale ette ja naersin.

 17. Marilyn 18. nov. 2013, 9:33 p.l. Reply

  Mul oleks vaja mingit sellist kingiideed, mis tuletaks kodu meelde ja mida saab pea 6000km taha saata :D äkki keegi oskab hädast välja aidata, endal mõistus otsas

  • kala 18. nov. 2013, 9:54 p.l. Reply

   Mul ka sellist vaja 6000 km taha saata :D Mõned aastad tagasi tegin sellised kaardid, mida sai asjade vastu vahetada. Ala 30 minutit massaasi vms. Käiku need ei läinud kunagi, aga tal oli seal kaugel maal tore unistada, kuidas naine kõik ette taha ära teeb :D

 18. Gätlin 18. nov. 2013, 9:39 p.l. Reply

  Ma sooviks jõuludeks seinavärve või oleks äge ka niisama kuskilt kingiks saada:D Tütar sooviks kella ja pojale mõtlesin mingi rongiasja kinkida, puidust ja magnetitega ühendata…

 19. kah ema 18. nov. 2013, 9:55 p.l. Reply

  meil on sugulastega kokkulepe, et teineteisele me kinke ei tee kui külla läheme. kes soovib, palun väga. aga lastele kes on alla 18, need ikka saavad. õnneks ei ole mu suguvõsas üüratult lapsi. mehega me pole kunagi kinke vahetanud. või siis…1 esimene talv oli. kuid pärast seda loobusime. leidsime siis, et kõige suurem kink on olla koos ja olla teineteisel olemas. muud pole vajagi. kinke saab muul ajal ka teha, ei pea tähtpäev olema. ootamatu üllatus on suurim üllatus. jõuludel ju tead et midagi saab. see poleks üllatus :D
  lastele aga on tellitud-ostetud jõulukingid: poisid saavad suusad, on24-s olid väga ilusad suusad lastele, siis saavad kahepeale selle lumerõnga, mis on täispuhutav ja saab mäest alla lasta. kuidasiganessedakutsutakse. ja lisaks angry birds mängu kahepeale. pisitütar saab Fisher Price käokella. komme me ise ei kingi, kuna igal aastal saab neid niigi igalt poolt, küll töökohtadest, küll lasteaiast/linnast, ja kõik kohatavad sugulased-tuttavad jagavad ka komme. mees tahtis veel kinke teha lastele, kuid tegin selgeks, et palju pole ka hea. isegi saavad palju. mõtlesime nende kahepeale tehtavate kinkidega selle peale, et kui tuleb vilets talv ja suusatada eriti ei saa, siis on ka tubaseks kasutamiseks midagi :)
  omale mul kinke saada ei meeldi. pole mul nende nipsasjakestega midagi teha. ehteid ka ei taha. mul ühed kõrvarõngad ja abielusõrmus, aitab mulle küll :D ja riideid ostan ise kui soovin.
  ja mehega ka. no mida oskad kinkida mehele, kes ei joo (napsuklaasid jääksid ära, samuti pudeli kinkimine, veini ka kinkida ei saa), kes ei suitseta (igast nikerdustega välgumihklid jäävad ära), tal pole miljonit riiet igaks päevaks vahetada…autole ise miskit osta ei oska. ja kõik mis vaja ja hing ihaldab oleme koos ostnud. nagu otseselt midagi ei oskakski kinkida. ja lihtsalt kinkimise eesmärgil osta midagi…pole kellegil raske minna poodi ja osta esimene ettejuhtub nõukene või nipsasjake mida sünnib kingituse pähe pakkida. ja alati pole asi ka kõige kvaliteetsem…

 20. Rella 18. nov. 2013, 10:11 p.l. Reply

  No milleks oli seda kotipoe linki vaja? Sinna ma nüüd ju jäängi….

 21. Pisi 18. nov. 2013, 10:12 p.l. Reply

  Meie perel on hea lihtne. Kinke teeme ainult oma pere ringis ja jôule tàhistame ka oma pere ringis. Ehk siis mina, mees ja kolm last. Peale jôule vôib kûlla minna aga siis ka ainult pidulik sööming. Lastele kingid olemas, ise tahaks saada uut mikser/köôgikombain komplekti, kuna saumikser keeldus töötamast paar pàeva tagasi. Sai tehtud pojale sûnnipàevaks torti ja ei suutnud isegi vahukoort vahtu ajada. Mehele teeb seda, mida ta ise on sooviks avaldanud ja juurde ka midagi. Kas sii môni kûunal vôi midagi magusat. Ka mulle meeldib, kui kink on praktiline, et ei jááks tolmu koguma. Mulle ei meeldi need jôulude söögi ja kingi nö orgiad. Kuna lapsed on teadlikud, et pàkapikud toovad kommi ja jôuluvana kinke, siis neile ka seda pakume. Aga mulle meeldib endale see, et oleme perega koos. Sööme jôulutoite, kûunlad pôlemas ja làheks ka siis hea ilma korral saaniga sôitma. Eelmine aasta tormas ja ilime tubased. Ja mulle nt meeldib, kui jôuluhommik hakkab kinkide ja söögiga. Lastel kohe palju parem meel, kui hommikul árgates on kuuse all kingid. Lisaks on ôhtul siis parem magama jáada, kui verivortse ja hapukapsast ei ole ôhtul söönud. Kui peakski táiskasvanutele kinke tegema, siis teeks snákikotid. Juustud, kommid, shokolaadid, pàhklid jm selline mônus.

 22. meow 19. nov. 2013, 12:11 e.l. Reply

  Seal hippsteri lehel on ikka jubedalt ülehinnatud need poola kotid.

  • Kati 19. nov. 2013, 12:37 e.l. Reply

   Aga mis lehelt täpselt samasuguseid kotte odavamalt saaks? Mulle ka seal lehel mõned meeldisid, aga no mulle küll nad lampi kotti ei kingi !!

   • eva 19. nov. 2013, 12:54 e.l.

    Tere! Täpsustan Hippster kotid on uk st
    siin on ka Officieal Weebi leht http://www.lydc.co.uk/
    ainukese vahega, et hippster.ee st tulevad kotid odavamad ja suurem osa kottidest on ka kohapeal olemas!

  • Urss 19. nov. 2013, 8:58 e.l. Reply

   MEOW võiksite ennem endale selgeks teha, et millise Internetipoega tegu on, Hippster.ee ei ole see hipster pood mis Tallinnas Viru keskuses asub, kus Poola riideid jne asju müüakse :D Hippster.ee tegeleb ainult kottidega ja Poolast on asi väga kaugel!

 23. eva 19. nov. 2013, 12:47 e.l. Reply

  Täpsustan Hippster kotid on uk st

 24. meow 19. nov. 2013, 3:57 p.l. Reply

  Okei, vabandan, kui kedagi solvasin. Aga mõni replica kott (nt Celine’i replica) on saadaval ka aliexpressis ja mujal. Aga see selleks, üldiselt on kenad kotid.

 25. eva 19. nov. 2013, 5:02 p.l. Reply

  Tere Meow! Tegemist ei ole Celine Replica kottidega! Disainkäekottide kategooria all olevad kotid, on kõik toodetud ja disainitud Inglismaal, ja järgitud on ainult tuntud Disainerite stiili! Replica tähendab, kui kasutatud on ka Disainer kaubamärki, Logo, mida ühelgi nendest kottidest peal ei ole!

  Aliexpress on puhtalt Hiina site ja kõigil seal müüdavatel toodetel on ka Brändi märgid peale võltsitud ehk siis tegemist on ebaseadusliku tegevuse ja kaubaga, mida meie interneti kaubanduses paljud vahendajad harrastavad vahendada, millega teiste ausate kauplejate maine saab selle tegevus tagajärjel kahjuks kahjustada!

  • meow 19. nov. 2013, 9:11 p.l. Reply

   Jah, tõepoolest, celinei märki tal ei ole, aga idee on ju täpselt sama. Võib-olla replica on siis palju öeldud selle koti kohta, kuid sellest ta inspireeritud ju on. Mitte et selles üldse midagi halba oleks, ma rohkem niisama :)

   • Urss 20. nov. 2013, 3:03 e.l.

    Kus see Poola koti teema siis kadus, räägid juba hoopis Hiinas! Pidid su jutujärgi Poola kotid olema :D ?

 26. kikuke64 19. nov. 2013, 6:58 p.l. Reply

  Ma teen jõuludeks ise huulepalsamit. Mõned meega ja mõned moosiga. Nii mõnus – mul see valmis juba :D varakult tegin.

 27. gethekooli 20. nov. 2013, 10:30 p.l. Reply

  Kas mu silmad petavad või näen ma pildid tõesti punast Crecenti paugupilli? :P Meie minihärra rallitab samaga mööda linna ringi! Kingitustest. Mina küpsetasin ühel aastal piparkoogikuused kingitusteks (mis ei tulnud just kõige kenamad välja!). Eelmine aasta pistsin mõnusad mandlid purki ja kaunistasin purgi :) Retsepti saab mu blogist! http://yksplussyks.wordpress.com/2013/08/19/monusad-mandlid/

  • Mallukas 21. nov. 2013, 11:57 e.l. Reply

   jah, see on tõesti punane crecent.Pumpasin ta kummid eile täis, hakkas kohe ERITI hea sõita :D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: