Mis siin blogis on?

Mina olen Mariann ja kirjutan siin vaikselt seda blogi. Mõnikord kassidest, mõnikord niisama asjadest, mõnikord remondist, ehk taimedest, mida ma kasvatada üritan ja oma rasedusest kirjutasin ja söögitegemisest ja kassidest ja siis kui ma kurb olen, siis kirjutan ja teinekord siis, kui ma üleni rõõmus olen, siis kah! Ja nüüd, kuis ma olen selle väikse Mari endast läbi ussimun*i välja saanud, siis kirjutan muidugi temast kah. Kardost tuleb ka kirjutada, sest tema kah meil siin väikses perekonnas.

Ma kirjutan, sest ma muidu ei mäleta. Vähemalt hirm on konstantne, et ehk ma muidu enam ei mäleta. Eriti praegu, kus ma tunnen tahtmist kõike mäletada. Et ma hiljem saaks rääkida: “Kui mina veel noor olin,” ja tunde heietada, samal ajal kui kõik on ammu toast lahkunud.

Ma ei tahaks kirjutada siia seda tüüpilist “issand, kui sulle ei meeldi, siis omg ära loe!”, aga ma pean. Sest ikka eksivad siia inimesed, kes ei nõustu minu maailmavaadetega (ei peagi, muuseas), aga peavad vajalikuks vinguda. Ma ei viitsi vingumist kuulata, ma viitsin ainult vinguda :))

Uusi teooriaid, arvamusi ja ideid maha ei põlga. Kui oled kindel, et sul on tõesti paremat informatsiooni ja kogemust kui mul, siis kuulan seda alati huviga!

 

Advertisements

3 thoughts on “Mis siin blogis on?

  1. Marta 8. aug. 2013, 4:06 p.l. Reply

    Ükskord ma mõtlesin, et ma ei taha vist ikka emmeks hakata, sest ma muutun siis raudselt ilgeks kontrollfriik-bitchiks ja stereotüüpse naise kehastuseks kogu tema ebaloogiliste emotsioonidega, aga nüüd ma mõtlen, et see ei pea nii olema… Ei pea… :’) Cause you turned out awesome!

  2. liis 11. okt. 2013, 12:48 p.l. Reply

    Tere! Sooviks parooliga kaitstud lugusid ka lugeda. Pole eriline viriseja ega kommenteerija, nii et mulle võib parooli julgesti anda :)

  3. Irina 13. okt. 2013, 9:33 p.l. Reply

    Minu meelest üle tükki aja parim mida olen lugenud:) Seega ei ole bitch ja tahaks ka parooli:)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: